Devastator Hall 2023

O akci

Brány našeho posvátného Harder Styles království se opět otevřou 17. března 2023! Po dvou edicích, které byly přesunuty na září se tak opět vracíme k původnímu březnovému termínu.

Další edice Devastator Hall proběhne v dosud neprobádané lokalitě. Poprvé v historii se společně podíváme do industriální Haly 13 na Pražské tržnici, která nabízí unikátní a intimnější atmosféru než předchozí venues, kde se dosud Devastator odehrál. 

Prahu přijedou tentokrát dobýt čtyři zahraniční headlineři. Těšit se můžete na kompletní průřez širokým spektrem světa Harder Styles: od euphoric, přes raw, hardcore, frenchcore až po uptempo. Nepříjdete také o kvalitní support, reprezentující to nejlepší, co může Česko a Slovensko nabídnout. 

Těšíme se na naše další společné shledání! ✊ 

line-up (a - z)

vstupenky

lokalita a doprava

Další ročník Devastator Hall 2023 se odehraje v industriální Hale 13 na Holešovické tržnici. Lokalita se nachází v centru Prahy, díky tomu je Devastator Hall 2023 skvěle dostupný pro všechny pražské i mimopražské fanoušky.

V okolí Haly 13 se nachází několik zastávek – TRAM Holešovická tržnice, TRAM Vltavská nebo Metro “C” Vltavská (obojí cca 5 minut chůze). Kliknutím na odkaz níže zobrazíte trasu k Hale 13 přímo z vaší polohy.

GPS: 50°05’56.3″N 14°26’47.1″E

praktické informace

VSTUP & AKREDITACE
Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji se dostaví k tzv. páskovacímu stanu. Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné. Doporučujeme vám přijít před 21:00, abyste předešli zbytečným frontám a nepromeškali tak některé ze zahraničních vystupujících. Zároveň tím i zvýšíte možnost včas získat oblečení z limitované edice Devastator Hall merchandise.

Akreditace se otevřou v 20:00 a jsou umístěny stejně tak jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

OPUŠTĚNÍ AREÁLU
Po opuštění areálu vstupenka pozbývá platnosti.

SLEVY ZTP/P
Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení).

START AKCE
Areál akce se otevírá ve 21:00, kdy začíná i hudební produkce a zavírá v 5:00 spolu s ukončením hudební produkce. 

Doporučujeme vám přijít před 21:00, abyste předešli zbytečným frontám a nepromeškali tak některé ze zahraničních vystupujících. Zároveň tím i zvýšíte možnost včas získat oblečení z limitované edice Devastator Hall merchandise.

Akreditace se otevřou v 20:00 a jsou umístěny stejně tak jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

Další edice Devastator Hall proběhne v dosud neprobádané lokalitě – poprvé v historii se společně podíváme do industriální Haly 13 na Pražské tržnici, která nabízí unikátní a intimnější atmosféru, než předchozí venues, kde se dosud Devastator odehrál.

ŠATNA A LOCKERBOXY
Pro uložení vašich předmětů (oblečení, batohy atp.) budou na místě k dispozici lockerboxy, které máte možnost zakoupit v předprodeji za 200 CZK / 9 EUR. Na místě pak bude k dispozici k zakoupení pouze omezené množství lockerboxů. Doporučujeme si proto lockerbox zajistit v předprodeji.

GPS & JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Další ročník Devastator Hall 2023 se odehraje v industriální Hale 13 na Pražské tržnici. Lokalita se nachází v centru Prahy, díky tomu je Devastator Hall 2023 skvěle dostupný pro všechny pražské i mimopražské fanoušky.

V okolí Výstaviště Holešovice se nachází mnoho zastávek – TRAM Vltavská, Metro “C” Vltavská (cca 5 minut chůze). Detailní informace o dopravě naleznete v praktických informacích.

GPS: 50.09895590790189, 14.446506591449761

 

PRVNÍ POMOC
Na místě bude přítomna zdravotnická služba. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlaste naší ochrance.

HARD & SMART
Na akci se o Vaše party bezpečí bude starat Program Hard and Smart. Jestli je ještě neznáte, tak se za nimi můžete zastavit když budete mít pocit, že už je na vás party moc!
Více informací o programu Hard & Smart  

OZVUČENÍ
Devastator Hall bude ozvučena profesionálním audio (PA) systémem od Funktion-One. Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch. 

FOTO A VIDEO
Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

KOUŘENÍ
V Hale 13 je zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha.

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ
Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, zbraně, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohly ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. 

V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.

Přejít nahoru