Devastator Hall 2023

O akci

S radostí vám oznamujeme, že další edice Devastator Hall proběhne již 17. března 2023! Po dvou edicích, které byly přesunuty na září se tak opět vracíme k původnímu březnovému termínu.

Předprodej na Devastator Hall 2023 plánujeme spustit v následujících týdnech. Pokud se chcete o spuštění předprodeje dozvědět jako první a zároveň mít s náskokem přístup k nejlevnějším Early Birds vstupenkám, zapište se do waitlistu níže! My vám na mail následně pošleme všechny informace o předprodeji hned, jakmile to bude možné.

Děkujeme a těšíme se na shledanou v roce 2023! ✊

line-up (a - z)

Lineup budeme postupně oznamovat v průběhu podzimu 2022.

vstupenky

Předprodej vstupenek bude spuštěn v průběhu podzimu 2022.

lokalita a doprava

Další ročník Devastator Hall 2023 se odehraje v Malé Sportovní Hale na pražském výstavišti. Výstaviště Holešovice se nachází v centru Prahy, díky tomu je Devastator Hall 2023 skvěle dostupný pro všechny pražské i mimopražské fanoušky.

V okolí Výstaviště Holešovice se nachází mnoho zastávek – TRAM Výstaviště Holešovice, Metro „C“ Nádraží Holešovice (cca 5 minut chůze), vlaková zastávka Nádraží Holešovice. Detailní informace o dopravě naleznete v praktických informacích.

GPS: 50°06’27.2″N 14°25’55.8″E

praktické informace

VSTUP & AKREDITACE
Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji se dostaví k tzv. páskovacímu stanu. Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné. Doporučujeme vám přijít ve 20:00, abyste předešli zbytečným frontám a nepromeškali tak některé ze zahraničních vystupujících. Zároveň tím i zvýšíte možnost včas získat oblečení z limitované edice Devastator Hall merchandise.

Akreditace se otevřou v 19:30 a jsou umístěny stejně tak jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

OPUŠTĚNÍ AREÁLU
Po opuštění areálu vstupenka pozbývá platnosti.

SLEVY ZTP/P
Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení).

START AKCE
Areál akce se otevírá ve 20:00, kdy začíná i hudební produkce a zavírá v 6:00 spolu s ukončením hudební produkce. 

Doporučujeme vám přijít ve 20:00, abyste předešli zbytečným frontám a nepromeškali tak některé ze zahraničních vystupujících. Zároveň tím i zvýšíte možnost včas získat oblečení z limitované edice Devastator Hall merchandise.

Akreditace se otevřou v 19:30 a jsou umístěny stejně tak jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

GPS & JAK SE K NÁM DOSTANETE?
Výstaviště je umístěno na lince tramvají 6, 12, 17, 93, 94 ve stanici „Výstaviště Holešovice“.  Nejbližší stanice metra jsou „Vltavská“ a „Nádraží Holešovice“ na lince „C“. Po vystoupení z Vltavské jeďte jakoukoliv tramvají na Strossmayerovo náměstí a z něj tramvají 6 nebo 17 do stanice Výstaviště Holešovice. Z Vltavské jezdí též přímý spoj tramvají č. 12. Po vystoupení ze stanice metra „Nádraží Holešovice“ nastupte na tramvaj číslo 6, 12, nebo 93, 94 a jeďte směr Výstaviště Holešovice. Po vystoupení na Výstavišti stačí jít cca 200 metrů pěšky areálem výstaviště až k Malé sportovní hale. Parkování pro auta je možné v areálu Výstaviště za poplatek na celou noc, nebo na smíšených parkovacích zónách v blízké čtvrti.

PRVNÍ POMOC
Na místě bude přítomna zdravotnická služba. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlaste naší ochrance.

HARD & SMART
Na akci se o Vaše party bezpečí bude starat Program Hard and Smart. Jestli je ještě neznáte, tak se za nimi můžete zastavit když budete mít pocit, že už je na vás party moc!
Více informací o programu Hard & Smart  

OZVUČENÍ
Devastator Hall bude ozvučena profesionálním audio (PA) systémem od Funktion-One. Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch. 

FOTO A VIDEO
Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

KOUŘENÍ
V halách výstaviště v Holešovicích je zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha vnitrobloku u chill out zóny a také venkovní zóna v prvním patře. 

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ
Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, zbraně, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohly ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. 

V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.