Imagination Festival 2022

O akci

Další edice Imagination Festivalu proběhne 25. 11. 2022 v halách PVA EXPO Praha.

Na Harder Styles stagi se během večera představí 7 elitních zahraničních headlinerů a nejlepší Československý support.

line-up

vstupenky

Vstupenky můžete zakoupit také přímo v prodejní síti Boom.

lokalita a doprava

Imagination Festival se uskuteční 25. listopadu 2022 v halách 5AB a 5CD pražského PVA EXPO v Letňanech.

praktické informace

 

VSTUPENKY NA MÍSTĚ
Informace o vstupenkách na místě doplníme před eventem. Doporučujeme využít předprodeje a zakoupit vstupenky za výhodnější cenu s předstihem.

VSTUP & AKREDITACE
Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji se dostaví k tzv. páskovacímu stanu. Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné. Doporučujeme vám přijít ve 20:00, abyste předešli zbytečným frontám a nepromeškali tak některé ze zahraničních vystupujících. Zároveň tím i zvýšíte možnost včas získat oblečení z limitované edice Devastator Hall merchandise.

Akreditace se otevřou v 19:30 a jsou umístěny stejně tak jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

OPUŠTĚNÍ AREÁLU
Po opuštění areálu vstupenka pozbývá platnosti.

SLEVY ZTP/P
Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení).

START AKCE
Areál akce se otevírá ve 20:00, kdy začíná i hudební produkce a zavírá v 6:00 spolu s ukončením hudební produkce. 

Doporučujeme vám přijít ve 20:00, abyste předešli zbytečným frontám a nepromeškali tak některé ze zahraničních vystupujících. Zároveň tím i zvýšíte možnost včas získat oblečení z limitované edice Imagination Festival merchandise.

Akreditace se otevřou v 19:30 a jsou umístěny stejně tak jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

I letos jsme pro vás ve spolupráci s Woow připravili aplikaci, kde naleznete timetable, můžete dostávat upozornění na nadcházející sety a události, podívat se na mapu a najít své přátele. 

Na Imagination Festivalu 2022 proběhne MEET&GREET s umělci! Přijďte pozdravit a vyfotit se s vašimi Harder Styles hrdiny.

 

LOCKERBOXY A ŠATNA
Na místě akce bude k dispozici omezené množství Lockerboxů (uzamykatelných skříněk) za 200 Kč/noc (+100 Kč vratná záloha na klíček). K dispozici bude také šatna a to za 40 Kč/kus a batoh 60 Kč/kus. 

 

Na akci vás čeká zbrusu nová kolekce merchandise s motivem letošní edice Imagination Festivalu. Kromě několika doplňků vám představíme nový motiv, který najdete na tričkách, mikinách a crop topech! Novou kolekci budete moct zakoupit v předprodeji přes aplikaci Woov, v Merchandise stánku přímo na akci a poté na našem eshopu store.beatworx.cz. Na stánku s merchandise bude možné platit platební kartou.

OBČERSTVENÍ
V areálu najdete dostatek barů s nealko i alko drinky. Na barech je možné platit kartou, i v Eurech.

VRATNÉ KELÍMKY
Abychom ušetřili životní prostředí o tuny odpadu, opět zavádíme zálohované kelímky. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý. Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené či jinak znehodnocené kelímky nelze vykoupit.

PRVNÍ POMOC
Na místě bude přítomna zdravotnická služba. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlaste naší ochrance.

HARD & SMART
Na akci se o Vaše party bezpečí bude starat Program Hard and Smart. Jestli je ještě neznáte, tak se za nimi můžete zastavit když budete mít pocit, že už je na vás party moc!
Více informací o programu Hard & Smart  

OZVUČENÍ
Imagination Festival 2022 bude ozvučen profesionálními audio (PA) systémy od Funktion-One (Devastator Harder Styles stage) a L’Acoustics (Imagination Drum & Bass stage). Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch. 

FOTO A VIDEO
Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

KOUŘENÍ
V halách PVA EXPO Praha je zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha. 

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ
Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, zbraně, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohly ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. 

V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.