PPC SPECIALISTA

PRACOVNÍ POZICE – PPC SPECIALISTA

(Praha, full time job, Freelance)

O BEATWORX

Jsme česká promotérská společnost Beatworx. Vytváříme zážitky pro hudební fanoušky, vybudovali jsme Let It Roll, největší drum & bassový festival na světě a pracujeme na akcích  Imagination, Devastator, Liquicity Prague a nově také Frontline Festival. Pro naše eventy jsme začali tvořit úspěšný a inovativní festivalový merchandise. Ve firmě si ceníme hlavně týmovou práci, kreativitu, ochotu učit se, vášeň pro hudbu a integritu (férovost).

O TVOJÍ ROLI

Tvá úloha bude spočívat v kompletní správě brandových a výkonnostních PPC kampaní. Budeš pro každý event zodpovědný za svěřený rozpočet, budeš psát reklamy, navrhovat, nastavovat, pravidelně sledovat, optimalizovat a vyhodnocovat jednotlivé kampaně. Jako člen marketingového týmu se budeš také podílet na přípravě marketingové strategie pro jednotlivé eventy. Tví týmoví kolegové, se kterými budeš na denní bázi spolupracovat, ti v průběhu prvního roku předají potřebné know-how a zkušenosti.

Práce s daty by pro tebe měla být zábava. Pro kolegy z týmu budeš pravidelně připravovat analýzy, které mohou obsahovat nejen výstupy z kampaní, ale také třeba informace o našich fanoušcích a jejich chování na eventech.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Návrh a nastavení reklamních kampaní pro naše eventy na platformách Facebook Ads, Google Ads, Seznam Sklik, jejich vyhodnocování a optimalizace
  • Pravidelný interní reporting výkonu reklam
  • Spolupráce na tvorbě celoroční marketingové strategie pro naše eventy
  • Správa a odpovědnost za svěřený rozpočet ve výši desítek až stovek tisíc Kč
  • Správa webových prezentací našich festivalů a jejich aktualizace

POŽADUJEME

  • Orientace v elektronické hudební scéně, pozitivní vztah k elektronické hudbě, festivalům a kultuře
  • Alespoň 1-2 roky zkušeností s PPC
  • Perfektní znalost prostředí Business Manageru, Facebook Ads, Google Ads
  • Znalost prostředí sociálních sítí (Facebook, Instagram, YouTube)
  • Výborný psaný projev v češtině a angličtině
  • Kreativní a analytické myšlení, problem-solving mindset
  • Pečlivost a důslednost
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu, loajální přístup

PLUSOVÉ BODY

  • Zkušenost s event marketingem
  • Alespoň základní znalost práce s grafickým editorem
  • Zájem o novinky ze světa marketingu

NABÍZÍME

  • Podporu, mentoring a specifické know-how z oblasti eventového průmyslu
  • Perspektivní práci v rychle se rozvíjející společnosti
  • Částečná práce z domova v kombinaci s působením v kanceláři na Praze 3
  • Flexibilní pracovní doba
  • Neomezená dovolená
  • Firemní benefity a vzdělání
  • Práci v přátelském kolektivu a se zkušenými kolegy
  • Možnost realizovat a rozvíjet vlastní nápady
  • Nástup v průběhu března

V případě zájmu zasílejte svá CV a motivační dopis “Proč právě já?” na info@beatworx.cz (je nutné poslat oba dokumenty) do 31. 5. 2022. Po tomto datu všem odpovíme a případně pošleme více informací.

Budeme se těšit! 🙂

Žádost o tuto pozici

Povolené typy: .pdf, .doc, .docx, .rtf