3 UMĚLCI – 3 SINGLY

Do letošního Devastator Hall zbývájí už jen necelé 3 týdny a my se nemůžeme dočkat toho, až se 16. září otevřou brány českého Hardstyle království. Pro zkrácení dlouhých chvílí jsme si pro vás připravili krátký report o hudebních releasech headlinerů, kteří nás letos poctí svým vystoupením. A tak si po předešlém článku “3 Artists 3 Albums” posvítíme na aktuální singly maskovaného D-Fence, mladé krve Devin Wilda a experimentátora Warface.

D-Fence & Tha Watcher – Hardcore Bastards [Dogfight Records]

Mysteriózní maskovaný umělec známý všem die-hards pouze jako ‘D-Fence‘ neusíná na vavřínech a ve spolupráci s ‘Tha Watcher‘ na vokálu vydali 14. července nekompromisní přímočarou Hardcore bombu ‘Hardcore Bastards‘ na proslulém labelu ‘Dogfight Records‘ HC superstar ‘DJ Mad Dog‘. Vedle singlů ‘Battle Tonight‘, ‘Bass Till I Die‘, ‘NO MONEY‘ a ‘No Pass‘ se tak jedná o jeho pátý letošní singl.

Devin Wild – Fire To The Flame [Scantraxx Recordz]

Epesní euforická energie proudící na frekvenčních vlnách young-blood producenta Devina Wilda doprovázena až filozofickým textem pojednávajícím o osudové přirozenosti v kombinaci s progresivní kompozicí skladby a jejich produkčních kvalit dělá ze skladby ‘Fire To The Flame‘ další precizní zářez tohoto mladého dravého holanďana. Skladba vyšla 3. června na jeho domovském vydavatelství ‘Scantraxx Recordz‘.

Warface – Sacrifice (feat. Max P & Brennan Heart) [I AM HARDSTYLE] 

Od spolupráce mezi Brennan Heartem a Warfacem by si jeden pomyslel ledasco, pravdou však zůstává, že tento nečekaný collab perfektně propojující styly Euphoric a Raw se povedl na výbornou. Dva roky studiových lockdownů v tomto případě přinesly stejně tak nečekané ovoce, produkční progres obou umělců mnozí považují za enormní, single ‘Sacrifice‘ zase vychvalují jakožto “nový level Hardstylu”. Přidejte k tomu energické vokály Maxe P na featuringu a dílo je dokonáno.

 

Všechny novinky naleznete také v našem oficiálním Devastator Hall 2022 playlistu. PLAY IT LOUD! 


🎟️ KOUPIT VSTUPENKY NA DEVASTATOR HALL 2022

📅 FACEBOOK UDÁLOST DEVASTATOR HALL 2022


 

Přejít nahoru