About

V roce 2012 se poprvé ozvala touha po novém hudebním světě, který do té doby neexistoval. Specifický pro své okolí a reprezentující jedinečnost každého z nás. Co začalo jako malý kroužek pro pár vyvolených, se postupně vyvinulo v nejsilnější harder styles hnutí ve střední Evropě. Vše na základě vášně a touhy po jedinečném hudebním zážitku.

 

Devastator vzniknul s ambicí profilovat se jako lídr v žánru Hardcore elektronické hudby. Během své historie se věnoval většině tvrdších stylů elektronické hudby. Od crossbreedu po Hard Techno. Svůj pravý směr nalezl v roce 2014, kdy poprvé přijal pod svá křídla stále populárnější Hardstyle. Tato kombinace stylů znamenala vznik silnému jednotnému hnutí, jehož zástupci napříč styly fungují ve vzájemné symbióze.

 

Od samého začátku je cílem hnutí vozit do České republiky to nejlepší z aktuální Harder Styles scény. Již v roce 2012 jsme společně přivítali dlouholeté pionýry italského Hardcoru – Art of Fighters. Již v následujícím roce se pak splnil sen všech fanoušků Harder Styles, kdy na naší stage zavítal samotný král Angerfist. Společně s ním k nám též poprvé zavítal italský Mad Dog, kterého má české publikum doteď v oblibě. Prvním Hardstylovým hostem Devastatoru byl génius osobitého zvuku Zatox. Společně s ním jsme přivítali i legendární Noisecontrollers. Tento seznam se za další léta rozrostl o nespočet kvalitních jmen jako D-Block & S-te-Fan, Brennan Heart, Dr. Peacock, Da Tweekaz, Ran-D, Miss K8, Korsakoff, Sefa, Neophyte, Phuture Noize, AniMe, Ophidian, Sickest Squad, Delete, F.Noize, Noize Suppressor, Destructive Tendencies a mnoho, mnoho dalších. Nezapomínáme ani na velké momenty ve vývoji celého žánru, například když v roce 2017 pozval Devastator legendu Hardstylu Headhunterz, který u nás absolvoval jedno z prvních vystoupení po svém návratu na scénu. V roce 2018 pak Devastator absolvoval další ze svých premiérových milníků, přivítal totiž první skutečný live act ve své historii a nebyl jím nikdo menší, než Gunz for Hire.

 

Láska a vášeň k Harder Styles Devastator nikdy neopouští a je stále základním kamenem jeho úspěchu a to navzdory všem úskalím. Díky tomu se Devastator během několika málo let vyvinul z klubové akce do své současné podoby, která má mnoho různých tváří. Můžete tak potkat Devastator stage, která je dlouholetou součástí Imagination Festivalu a pomáhá představovat náš styl dalším a dalším fanouškům. Uznáváme i jedinečnost umělců a jejich přínos pro celou scénu – jim věnujeme samostatný prostor v podobě akcí Devastator presents. V roce 2019 jsme se odhodlali osamostatnit a dokázat všech nevěřícím, že je nás více než kdy kdo čekal, prostřednictvím naší vlastní halové akce Devastator Hall, která má v plánu se každým rokem zvětšovat. Společně jsme též překonali úskalí osudu na Devastator Takeover.

 

Toto je Devastator, definovaný unikátním hudebním stylem Harder Styles, doprovázený kvalitním a jedinečným designovým zpracováním stagí, a v neposlední řadě naplněný vášní a nadšením týmu za ním stojícím i jeho fanoušků. Budeme se na vás těšit na jedné z našich nadcházejících akcí, které naleznete v sekci Events.

 

Přejít nahoru