BITVA SE BLÍŽÍ! DEVASTATOR HALL OSTRAVA!

Už brzy otevře Devastator na jeden večer brány do Vallhaly! Stále se rozšiřující armáda fanoušků harder styles konečně dostane svůj chrám, kde bude moct pod jednou střechou uctít svá pohanská hudební náboženství. A že to bude pořádný chrám!

Trojhalí Karolina se totiž promění v něco unikátního. Speciálně pro tento večer jsme připravili citadelu, která tu ještě nebyla. Kostěná lebka pradávných vikingů pozorující páteční masakr bude sice hlavní, nikoliv však jedinou dominantou stage. Celý ostatní prostor se pak změní v pradávnou kostnici. Samozřejmostí je masivní světelná show, která bude na svém tažení doprovázet všechny vojevůdce od N-Vitral, Act of Rage, až po The Sickest Squad, Narkotek a mnoho dalších. K hypnotizujícím laserům ale patří pořádný zvuk. Chtěli jste basy? Máte je mít! Teď už jen věřit v to, že ozvučení Funktion One v kombinaci s hardstylovými, hardcorovými a frenchcorovými maniaky halu nezboří.

Kingdom of harders styles to je Devastator. Zakládáme tu něco jedinečného. Něco, co tu ještě nebylo. Halová akce jenom pro nás. Místo, kde všichni budeme v sobě moci probudit v sobě skrytého berserka. Na chvíli nehledět kolem sebe a žít pouze okamžikem, jako tito mýtičtí zběsilí bojovníci.

Bude to peklo, ale strach mít nemusíte. Na místě budou i relaxační zóny, kde budete moct načerpat síly pro další boj nebo se občerstvit na baru. Nenechte si ujít první Devastator s hvězdami jako N-Vitral, Act of Rage, The Sickest Squad, Narkotel Full crew, Bit Reactors vs Hungry Beats a další.

Vstupenky už pomalu dochází, ale ještě pořád jich pár zbývá za 605 Kč na na našem webu, případně můžete využít naší speciální akce 1+1!


ZAKOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT

Přejít nahoru