Čekání je u konce, Devastator Hall se vrací v září!

Milí fanoušci,

čekání na dlouho očekávanou Devastator Hall je skoro u konce! Vaše energie nás žene kupředu a po našem letním setkání na Imagination Daylight Gathering, kde jsme si společně připomněli jak moc důležitou součástí života pro nás Harder Styles jsou, se nemůžeme dočkat naší první velké podzimní edice v Malé Sportovní Hale. Proto vám s radostí oznamujeme, že limitovaný počet zbývajících vstupenek na Devastator Hall 2021 je právě teď v prodeji na našem webu za 759 Kč.

 


KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT


 

Většina z vás si ponechala vstupenku z předchozího roku a za to jsme neuvěřitelně vděční. Zároveň to však znamená, že v předprodeji je pouze limitované množství nových vstupenek a očekáváme, že se po nich jen zapráší. Pokud tedy ještě nemáte svou vstupenku, doporučujeme na nic nečekat. 

Line up jsme se snažili ponechat stejný, bohužel se však neobešel bez malých změn. Místo Anime a Billx, kteří se na akci v novém datumu nemůžou dostavit, se na Devastator Hall 2021 poprvé představí holandská hardcorová legenda Ophidian, jež má na svědomí např. legendární skladbu “Butterfly”, která ovlivnila celou generaci hardcoru a určitě se s námi nebude bát zabrousit i do vod temného industriálního hardcoru. Jako druhá náhrada do Prahy po dlouhé době zavítá i italský projekt The Sickest Squad, jež se proslavil především skladbami jako “Tanani Tanana”, v poslední době i kooperacemi např. s Dr. Peacock skladbou “Lose Your Mind”, a který vám naservíruje to nejlepší z frenchcore.

Nenechte si tento elitní line up ujít a doražte na Devastator Hall 2021, která proběhne už 17. 9. v Malé Sportovní Hale na pražském Výstavišti v Holešovicích. Těšíme se na vás!

 

Přejít nahoru