CESTA NA DEVASTATOR HALL 2020

Devastator Hall se stejně jako minulý rok představí v Praze. 27. března se všichni Harder Styles diehards vydají na cestu do našeho posvátného království! Plánujete cestu z jiného města či dokonce jiné země? A nevíte si rady? Připravili jsme pro vás krátký přehled dopravních možností do města, které je často nazýváno Srdcem Evropy.


Chcete si akci užít a neřídit? Do Prahy se dá pohodlně dostat veřejnou dopravou ze všech koutů republiky! Cestujte ekologicky a využijte vlaková nebo autobusová spojení do Prahy. Svou cestu si můžete naplánovat přes portál IDOS.CZ

INFORMACE O JÍZDNÍCH ŘÁDECH – IDOS

Doprava vlakem / autobusem

Veškeré vlakové spoje zastavují na pražském Hlavním nádraží, pokud však váš vlak jede přes zastávku „Praha-Holešovice“, můžete vystoupit už zde a na Výstaviště dorazit buď pěšky (cca 10 minut), nebo jet jednu zastávku tramvají.

Autobusové spoje zastavující na pražském Florenci a Hlavním nádraží mají tu výhodu, že se nachází na lince metra „C“, takže stačí nastoupit na metro a přejet pár zastávek až do Holešovic – zast. Nádraží Holešovice. Záleží tedy jen na Vás, odkud a kam chcete cestovat. Společnosti FLIXBUS a STUDENT AGENCY zastavují jak na Florenci, tak na Hlavním nádraží.


Městská hromadná doprava

V Praze jsou tři možnosti, jak se dostat k Výstavišti Holešovice, a to metrem „C“ (červená linka), tramvají, nebo, jste-li dobrodruzi a chcete si prohlédnout město, můžete přejít pěšky (z Hlavního nádraží chůzí cca 3 km – 55 minut a z Autobusového nádraží na Florenci jdete cca 2 km – 40 minut)

Pokud zvolíte poznávací jízdu tramvají, tak se vydejte na zastávku Výstaviště Holešovice. Zvolíte-li jízdu metrem červené linky „C“, tak se vydejte na nejbližší zastávku Nádraží Holešovice – odtud můžete dojet jednu zastávku tramvají na Výstaviště Holešovice, nebo jít 10 minut pěšky.

INFORMACE O DOPRAVĚ PO PRAZE – PID

Cestování po Praze

Uber, Liftago a Bolt představují ideální způsob, jak se pohybovat po městě Praha. Stáhněte si aplikaci a objednané auto k vám dorazí za pár minut.

UBER

BOLT

LIFTAGO

Noční spojení

Ze zastávky Výstaviště Holešovice odjíždí v noci tramvajové linky 93 a 94. Pokud se chystáte na autobusové nebo vlakové nádraží, pak je pro vás vhodná linka 94, která jede na Masarykovo nádraží, odkud se dá během 5 minut dojít jak na vlakové nádraží, tak i autobusové nádraží.

INFORMACE O NOČNÍCH SPOJÍCH – PID


Jedete autem?

Praha leží na několika významných evropských trasách. Pokud pojedete vlastním autem, doporučujeme využít dálnic D1 z Brna a Slovenska, D11 z Hradce Králové, D10 z Liberce, D8 z Ústí nad Labem a Severního Německa nebo D5 z Plzně a zbytku Německa.


Doufáme, že jsme vám poskytli co nejvíce informací jsme mohli pro jednoduchou a příjemnou cestu do našeho hlavního města. Těšíme se na vás všechny už 27. března společně s Dr. Peacock, Coone, D-Sturb, Sound Rush, Anime, Billx a mnoha dalšími!

Přejít nahoru