Chystáme letní setkání všech fanoušků Harder Styles!

Po více, než roce od posledního Imagination Festivalu jsme se rozhodli jako poděkování za nehynoucí podporu vás, fanoušků, uspořádat akci Imagination: Daylight Gathering. Denní akce proběhne během dvou dnů 16. a 17. července ve venkovních prostorách industriálních Ledáren Braník v Praze poblíž barrandovského mostu a potrvá od 14 hodin odpoledne do 22 hodin večer a my vám s potěšením oznamujeme, že Devastator bude její součástí!

Milí fanoušci Devastatoru,

Od našeho posledního setkání již uběhlo více, než 12 dlouhých měsíců a my pro vás konečně máme dobré zprávy! I přesto, že i nadále věříme termínu Devastator Hall v září, rozhodli jsme se pro Vás uspořádat menší letní setkání. To se uskuteční 16. a 17. července v industriálních prostorách Ledáren Braník v Praze.

Hudební program již máme rozpracovaný a snažíme se ho pro vás vymyslet co nejzajímavěji dle aktuální situace. Tentokrát nebude rozdělen mezi dvě stage, jak je zvykem na podzimním Imaginationu, ale mezi jednotlivé dny dle žánrů – pátek 16. 7. bude ve znamení harder styles a sobota ve znamení drum & bassu. Těšit se můžete nejen na lokální, ale i velmi zajímavá zahraniční jména.

Předprodej vstupenek na Imagination: Daylight Gathering je již v plném proudu. Protože nám jde především o vaši bezpečnost, kapacita vstupenek bude omezena dle aktuálních nařízení vlády, a proto doporučujeme s nákupem neváhat. Nezapomeňte sledovat sociální sítě a webové stránky Imagination a Devastator, kde se informace o předprodeji a line-upu dozvíte jako první.

Těšíme se na Vás!

 


KOUPIT VSTUPENKY NA GOOUT.CZ

FACEBOOK EVENT


 

Přejít nahoru