CO SKRÝVÁ VENUE IMAGINATION FESTIVALU?

Imagination festival se už nezadržitelně blíží. Představili jsme už kompletní seznam DNB králů v čele s Noisia, A.M.C. a Current value a mnoha dalšími na Imagination stage. Zároveň na Devastator stagi představíme jména jako Angerfist, TNT, Atmozfears, Sefa a mnoho dalších. Zbývá tak už jen představit chrám, kde 22. listopadu spojíme všechny opravdové fanoušky DNB a Harder styles a zase jednou posuneme hranice představivosti. 


Naším domovem se po loňském roce stal areál PVA Expo v pražských Letňanech. Jeho pohostinnost jsme si vyzkoušeli už v roce 2014 a ani letošní rok nebude výjimkou. Pouze největší a nejmodernější areál v Praze vyhoví našim nekompromisním požadavkům a zároveň neustále se rozšiřující fanouškovské základně Imagination festivalu – a o tu bude opět dokonale postaráno.

Kromě perfektního zázemí jsme připravili dvě obří hudební stage s kvalitním ozvučením, osvětlením, stage designem a laser show. Samozřejmostí jsou i odpočinkové zóny s gauči, bary, občerstvení a mnoho dalšího.

Areál PVA Expo je moderní areál s několika halami vybudovanými mezi roky 2003 a 2006 se skvělou dopravní dostupností. Do areálu se můžete pohodlně dostat městskou hromadnou dopravou ze stanice metra Letňany. V těsné blízkosti areálu je také velké množství parkovacích míst.

Imagination festival 2019 odstartuje už příští týden, a pokud nechcete prošvihnout nejsilnější line-up v historii festivalu, tak byste měli být u toho. Kromě obřího zástupu se můžete těšit též na nový design obou stageí a v neposlední řadě noc plnou té nejlepší hudby a party lidí. Posledních pár vstupenek je možné koupit na našem webu v poslední vlně za 990 Kč. Vidíme se příští pátek!


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT


Přejít nahoru