DEVASTATOR HALL 2020 ODKRÝVÁ KOMPLETNÍ LINE UP!

Rok 2019 se pomalu blíží ke konci a Harder Styles fanoušci již znají svou první destinaci pro rok 2020. 27. března se podruhé otevřou brány království Harder Styles známé jako Devastator Hall. První jména byla představena na Devastator stage na Imagination Festivalu 2019. V posledních týdnech jsme vám také představili další vystupující na našich sociálních sítích. Už asi tušíte, co se blíží, že? Je na čase odkrýt kompletní line up Devastator Hall 2020 v Praze.

K již oznámeným Anime, Coone a D-Sturb se jako první přidává Billx. Žánry přesahující producent, který má na kontě spoustu známých tracků, nám přiveze ukázat svou vizi Hardcoru. Společně s ním se poprvé v České republice představí bratři z Nizozemska pod jménem Sound Rush. Tato talentovaná dvojčata zastupující label Art of Creation, pod kterým vydává například Headhunterz, Noisecontrollers či Wildstylez, předvedou, co znamená energický Hardstyle. V neposlední řadě jsme představili headlinera, kterého české publikum velmi dobře zná a miluje. Jedná se o šestého zahraničního vystupujícího, tedy o jednoho více než minulý rok. Nebudeme vás déle napínat, bude jím Dr. Peacock. Tyto všechny vystupující doplní známí zástupci Česka a Slovenska a to milovaná Mejsi, producent Hatom který se se svým trackem dostal až na Defqon.1, Hungry Beats v b2b setu se slovenským Rob2Speedem a plzeňský rodák Oma’desa ve speciálním oldschool warmup setu.

Kromě většího line upu kvalitních Harder Styles umělců se také můžete těšit na nezapomenutelnou atmosféru a energii, kterou může nabídnout pouze Devastator Hall. Pokud nemáte ještě svůj lístek, můžete si ho pořídit na našem webu za 759 kč vč. poplatku prodejce.

Jestli chcete udělat někomu radost pod stromeček vstupenkou na Devastator Hall 2020, tak teď je ta pravá chvíle.
Přejít nahoru