Devastator Hall se opět přesouvá

Drazí fanoušci, pravděpodobně už víte, co přichází. Už 19. března jsme se společně měli sejít na pražském výstavišti v Holešovicích a po dlouhém roce čekání si užít pořádnou dávku Harder Styles. I přesto, že jsme během podzimu pevně věřili, že tentokrát to vyjde, opatření se nezačala zlepšovat, právě naopak. Nyní už s jistotou víme, že Devastator Hall 2021 bohužel v březnu kvůli aktuálním bezpečnostním opatřením nebude moci proběhnout, a proto jsme akci nuceni opět přesunout a to na 17. září 2021.

I přes aktuální situaci však nepřestáváme doufat a i nadále budeme dělat vše, co je v našich silách, abychom se spolu potkali. Na line upu již tvrdě pracujeme a snažíme se ho potvrdit v takové formě, jakou jsme vám slíbili pro rok 2020. Jakmile budeme znát jeho plnou podobu, budeme vás o ní a i o případných změnách informovat.

Devastator Hall tedy přesouváme na nové datum 17. září 2021. Vaše vstupenky zůstávají v platnosti i na podzimní termín akce, pokud se však z nějakého důvodu nemůžete na akci dostavit, můžete si požádat o voucher, který lze uplatnit na nákup vstupenek na jakoukoliv Beatworx akci. O voucher si můžete zažádat až do 6. 8. 2021 tak, že na adresu info@goout.cz pošlete email s předmětem “Devastator voucher”.


Stay strong!

Devastator & Beatworx tým 

 

Devastator Hall 2021 má nové datum.

Přejít nahoru