Válečníci a válečnice, rytíři a vikingové, všichni slyšte! Na vědomí se dává, že nás všechny čeká další boj. Naše komunita se znovu spojí! Přichází Devastator Hall 2020.

Výstaviště v Pražských Holešovicích bude 27. března svědkem nebývalé bitvy. A budeme to znovu my, kdo půjde do boje, abychom na konci večera ve vší euforii mohli slavit vítězství a vyčerpaní pak na dva dny padli do peřin. Devastator Hall znovu slibuje elektrizující atmosféru plnou obrovské energie ať už z řad DJs a producentů, ale i z naší stále rostoucí komunity. Hudební styly harder stlyes jakou jsou Hardstyle, Hardcore, Frenchcore nebo Uptempo Hardcore znovu rozburácí vám již známé prostory v pražských Holešovicích. Jediná halová akce zaměřena na harder styles v České republice roste s každým ročníkem, a vy můžete být u dalšího milníku, kterým rok 2020 bude.

Na programu společné bitvy a samozřejmě na tom nejdůležitějším, na interpretech, kteří se v rolích vojevůdců jednotlivých stylů objeví, intenzivně pracujeme. Už teď ale s radostí představujeme první tři jména, která se na Devastatoru objeví. Máme z nich obrovskou radost a rozhodli jsme se, že s oznámením už nevydržíme déle čekat. 

Do našeho chrámu energie a síly totiž nedorazí nikdo menší, než samotný Coone. První hardstylový producent, který oblehl hlavní stage na Tomorrowlandu. Sám má na kontě 4 alba a nespočet hitů, které ho vynesly na podia obřích stagí jako Defqon.1, Qlimax či Qontinent, pro které dokonce složil i hymny. Tenhle mladý belgičan se po zásluze stal hudební ikonou nejen ve své rodné zemi, ale i ve Spojených státech, Austrálii i zbytku světa a celé Hardstylové komunity. Sám o sobě tvrdí, že žije a dýchá hardstyle a my společně konečně můžeme ocenit jeho umění v jediném prostředí u nás, které je ho hodno. V čistě harder styles atmosféře a mezi nadšenci, kteří ocení jeho hudbu.

Coonem ale s hvězdami nekončíme. Jeho jméno jste si pravidelně přáli vidět na plakátech Devastatoru a my sami jsme uznali, že už je nejvyšší čas pozvat D-Sturb. Raw hardstylový specialista, který spolupracoval se Sefou, Da Tweekaz nebo Radical Redemption se umí vložit nejed do brutálních kopáků ale i do melodických tracků, ve kterých vyniká jeho tvrdost a surovost. Momentálně zastupuje label End of Line. V minulém roce měl na kontě společnou hymnu se Sub Zero Project k Intents festivalu.

Třetím odtajněným producentem pro rok 2020 bude žena. Jen málokdo dokáže klamat tělem tak jako DJ AniMe. Krásná italka má ve svém repertoáru ten nejtvrdší hardcore, který převedla už jednak ve dvou dosavandních albech, ale hlavně i na naší stagi na letošním Beats for Love, kde totálně odvařila celé publikum svým djským uměním a sklidila obří úspěch.

Celá noc bude zase plně v naší společné režii. Průchod tvrdě, ale zároveň bezpečně skrz celou válečnou vřavou je naší prioritou. Pojďme se znovu spojit pod jednou střechou jako jeden. Pojďme se znovu nechat unášet vlnami noci v rytmu několikaset BPM. Pojďme ze sebe vyždímat všechnu negativní energii a očistit se od každodenního stresu. Pojďme spolu na Devastator!

Pokud už se nemůžete dočkat jako my, sledujte naše sociální sítě a webové stránky Devastatoru pro nejnovější informace. Nejlevnější vstupenky jsou právě v prodeji za pouhých 490 Kč. Pořídit je můžete na našem krásném v novém webu v sekci vstupenky. Moc se na vás všechny těšíme!

Přejít nahoru