DEVASTATOR TAKEOVER OVLÁDNE PRAŽSKÝ STORM CLUB!

Už v červnu nás čeká další nálož Harder Styles. Naše stále silnější komunita diehard fans tak má novou bombu pro tento rok. Po opravdu vyvedeném březnovém Devastatoru, kde hromada fanoušků skoro zbořila holešovickou halu, se tentokrát přesouváme do mnohem osobnějších prostor. Žižkovský Storm Club je pražskou mekkou Harder Styles akcí, zároveň disponuje jedním z nejlepších soundsystémů v Praze. Je nám proto ctí, že zde můžeme 14. června hostit jména jako je Sub Zero Project nebo Sefa.

Právě duo Sub Zero Project je kometou hardstylového žánru, která nedávno vydala své první album. Jejich styl hardstylu je natolik specifický, že si vysloužili smlouvu s labelem Dirty Workz, kde vydávají po boku Coona či Da Tweekaz. Zato mladý Sefa, který je už teď ikonou svého žánru, svou kariéru rozjel poměrně nedávno, ale už nyní má na kontě několik veleúspěšných tracků a zároveň kolaborací s nikým menším než Dr. Peacockem. Sefa je sázka na jistotu, v loňském roce totiž navštívil Imagination 2018 a o jeho setu se mluví ještě dnes. Pokud se chcete sami přesvědčit, ukázku naleznete na facebookových stránkách Devastatoru.
SZP a Sefou ale zdaleka nekončíme. Další mladou, ne však nezkušenou hvězdou, bude nizozemský Devin Wild. Tento producent se začal hardstylovým beatům věnovat už v 8 letech. Od té doby se snažil svůj zvuk upravit tak, aby byl pro něj unikátní. A povedlo se mu to. Jeho euphoric hardstyle oceňují nejen hvězdy hardstylu, ale dokonce i housová legenda Hardwell.

Dalším Nizozemcem do naší party je Le Bask. Na rozdíl od předchozích soukmenovců je Le Bask zkušeným producentem, který už nějakou dobu hraje po boku těch největších hvězd svého frenchcorového žánru a jeho videa mají na YouTube několik milionů zhlédnutí.
Greazy Puzzy Fuckerz aka GPF. Kdo tyhle maníky zná, asi se mu po přečtení jejich jména vykouzlí úsměv na tváři. Nedávno jejich mantry využil sám král hardstylu Headhunterz, když s nimi uveřejnil spolupráci v rámci svého aprílového žertu. Jejich styl je velmi osobité Up Tempo, které je zvláštní tím, že je chvílemi až uši rvoucí. Perfektní tečka za dokonalým pátečním večerem.

Všechna tato oznámená jména zaručují perfektní party v prostorách, které jsou přímo na Harder Styles akce stavěné. Dokonalá akustika, perfektní ozvučení, skvělé osvětlení a bar s příjemnými cenami. To vše v centru města. Věříme, že všem fanouškům Harder Styles splníme jejich touhu po klubové akci, na kterou nezapomenou.


VSTUPENKY

FB EVENT


Přejít nahoru