Když tvrdost potká eleganci! Vítejte v TROJHALÍ KAROLINA

Domácímu publiku je prostor bývalé Žofínské huti na spojnici centra Ostravy a Dolní oblasti Vítkovic s názvem Trojhalí Karolina dobře známý. Na jedinečnou akci, jakou Devastator rozhodně bude, přijedou fanoušci z celé republiky. Právě pro ně je připraven následující článek o budovách, které první ročník festivalu hostí, a kde se mísí historická tvrdost s moderní elegancí. Stejně jako u harder styles!


Pro Devastator v Ostravě neexistuje lepší prostor. Místo, kde se víc než 100 let proléval pot při tvrdé práci v hutích a koksárně má dnes už nové využití. Trojhalí se zpočátku využívalo k nepravidelným  technoparty a podobným undergroundovým akcím. Po unikátním koncertu místní legendy Jarka Nohavici z roku 2006, který Jarek situoval právě do Karoliny, se do objektu pustili řemeslníci a od roku 2014 je rekonstruovaný přístupný veřejnosti.

A rekonstruovaný je opravdu skvěle. Vzhledem k tomu, že jsou budovy zapsány na seznamu průmyslových památek, si uchovaly  jedinečný vzhled. Zároveň jsou však kompletně moderně vybaveny pro kulturní akce všeho druhu. Perfektní kombinace pro tvrdou, ale moderní hudbu, jakou jsou  subžánry harder styles.

Trojhalí Karolina se skládá z Ústředny, která je určena ke sportovním účelům, a z Dvojhalí, kde se bude konat Devastator. Princip zastřešeného náměstí nabízí velký prostor, který ocení tančící dav i ti, prahnoucí po chvilkovém odpočinku. Dostatek prostoru tu je i pro bary. Zvlášť bude umístěna speciální relaxační zóna s kuřárnou.

To, že je Karolina dostupná prakticky všemi dopravními prostředky, jen podtrhuje dokonalost tohoto místa. V blízkosti naleznete mnoho parkovacích míst a z centra města je to jen pár minut chůze. Na zastávky „Karolina“ nebo „Karolina U lávky“ se pohodlně dostanete autobusem nebo tramvají. Nedaleko od Trojhalí je nákupní centrum Nová Karolina.

Přijďte navštívit prostor, který je jako stvořený pro festival harder styles. Přijďte se podívat na místo, které by mohla závidět celá republika. Přijďte na Devastator!


ZAKOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT


Přejít nahoru