NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT NA IMAGINATION FESTIVALU?

Slyšíte to? To se pomalu otevírají brány zhmotněné fantazie a představivosti. Už za tři týdny vypukne největší akce podzimu 2019. Nezadržitelně se do Letňan blíží Imagination festival a my pro vás máme poslední detailní ohlédnutí za tím, co nás všechno čeká. 


Devastator stage jsme ozvučili soustavou L’Acoustics, která kvalitně vykresluje Harder Styles “kopáky”. Atmosféru doplní jedinečný stage design, který jsme připravili speciálně a jen pouze pro tuto noc. Nově se také můžete těsit na lasermaping.

Udělali jsme maximum pro to, abyste si hvězdy jako NOISA, A.M.C., Current Value, Angerfist, Atmosfears nebo TNT užili v tom nejlepším možném prostředí.

Každá stage vás bude doprovázena nejen svým mocným hlasem, ale zároveň i svou vlastní lasershow a velkým množstvím světel. V PVA EXPO Praha bude připravená relax zona pro nabrání potřebných sil, či několik barů pro občerstvení s přívětivými cenami. O své věci se nebudete muset bát ani v šatně, ani v připravených lockerboxech.

Vstupenky mizí vysokou rychlostí, pořád jsou ale ještě máme nějaké k mání prostřednictvím prodejní sítě Go Out za 990 Kč plus poplatek prodejci.


Přijďte mezi své. Přijďte mezi skvělé lidi, nechte se obklopit perfektním prostředím a pomocí hudby se nechte odnést do říše představivosti. S námi. Už 22. Listopadu!


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT


Přejít nahoru