NAŠE KRÁLOVSTVÍ SE VRACÍ

Diehards, nezoufejte, lepší časy se blíží a my vás o tom nyní přesvědčíme. Po dvou týdnech nejistoty a očekávání konečně můžeme potvrdit, že naše Království Harder Styles se vrátí v novém termínu – zapište si 04.09.2020. Společně jsme nezastavitelní!

Dva týdny se celý Devastator tým snažil ze všech sil a prostředků dovést naši jedinou čistě Harder Styles akci zpět! Tento cíl nebyl v aktuální situaci vůbec jednoduchý a znamenal kromě nového termínu také nové místo konání. Nakonec se ale podařilo ze situace vyjít ještě lépe a společně si užijeme nejlepší selekci Harder Styles ve větších a lepších prostorech Malé Sportovní Haly na Výstavišti Holešovice v Praze

Ne každý se k nám v novém termínu bude moci přidat a v line upu tak nastanou malé změny. O změnách vás budeme informovat, jakmile dostaneme potvrzení od všech vystupujících. Buďte si jisti, že ti, kteří se v novém termínu nebudou moci zúčastnit, budou nahrazeni ještě lepšími vystupujícimi. Setkání v našem Království má totiž pro nás všechny tu nejvyšší prioritu. 

Nemusíte se obávat, všechny zakoupené vstupenky platí na nové datum. Věříme, že jedinou čistě Harder Styles halovku u nás si nechcete nechat ujít a vstupenky na Devastator Hall tedy nebudete dávat z ruky. Pokud se ovšem v novém termínu nebudete moci zúčastnit, tak pro vás připravíme možnost, jak svou vstupenku bezpečně prodat přes oficiálního zprostředkovatele. Více informací o této možnosti zveřejníme už brzy.

Všichni nyní zažíváme naprosto novou situaci, které musíme čelit a pouze společně jsme dostatečně silní na to, abychom tuto ránu osudu přečkali. Momentálně všichni procházíme těžkými situacemi, a proto, prosíme, zůstaňte v bezpečí domova a pozitivní. Když se všichni spojíme, budeme si moci užít naše letní setkání na Audio Zoo Festivalu a hlavně všem dokázat, že síla Harder Styles je nezastavitelná a větší než kdykoliv předtím!

S láskou ❤️

Váš Devastator tým ✊


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT

Přejít nahoru