Oznamujeme páteční program na Imagination: Daylight Gathering

Milí fanoušci Devastatoru! Letní setkání Imagination: Daylight Gathering se nekompromisně blíží a tak nastal ten správný čas na to si představit umělce, které si během dvou dní po dlouhých měsících společně užijeme. 

Imagination: Daylight Gathering se koná 16.  a 17. července v industriální lokaci Ledáren Braník v Praze. Hlavní program akce potrvá od 14 hodin odpoledne do 22 hodin večer a každý den bude dedikován jednomu žánru. V pátek se spojíme pod tvrdou sílou Harder Styles, kterou bude mít na starosti velmi dobře známý Devastator, a v sobotu si užijeme nálož toho nejlepšího a nejtvrdšího drum & bassu. Pojďme si odhalit jména, která se postarají o víkendový program!

HARDER STYLES PÁTEK 

Páteční den 16. července se stane tím nejžádanějším datem pro všechny milovníky harder styles, protože na Imagination do Prahy přiletí opravdu aktuální světová špička. Na stagi se představí hardstylové hvězdné duo Sub Zero Project, rawstylový projekt Rebelion a italský hardcorový Mad Dog! Doplní je pak kvalitní domácí support v čele se jmény jako Korty, Uplifter, Mejsi, Sixtas & Crane a Dark Wizard. To všechno na stagi ozvučenou profesionálním sound systémem od L’Acoustics pod širým nebem v Ledárnách Bráník. 

DRUM & BASSOVÁ SOBOTA

Sobotní stage bude patřit všem milovníkům drum & bassu, kteří se mohou těšit na legendární trio Black Sun Empire.  Vedle nich se objeví i vycházející talentovaný producent Buunshin, jež vás zahltí hlubokými basy a nepředvídatelnými zvuky. To nejtvrdší vám pak naservíruje italské duo Hallucinator, kteří se s nikým mazat rozhodně nebudou. Zahraniční hvězdy doplní lokální support v čele s Changing Faces, Madface, Meph, Decades a Magickou

Kompletní lineup a aktuální informace najdete na webu Imaginationfestival.cz

Tak nezapomeňte, 16. a 17. července v Ledárnách Braník. Těšíme se na vás!

 

KOUPIT VSTUPENKY NA GOOUT.CZ

FACEBOOK EVENT

 

Přejít nahoru