Praktické informace k Devastator Hall 2021

Připravili jsme pro Vás souhrn nejdůležitějších informací k vyprodané Devastator Hall 2021.

START AKCE
Areál akce se otevírá ve 20:00, kdy začíná i hudební produkce a zavírá v 6:00 spolu s ukončením hudební produkce. Vstup do areálu akce je možný od 16 let. Návštěvníci mladší 16 let nebudou do areálu vpuštěni. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

VSTUP & AKREDITACE
Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji se dostaví k tzv. páskovacímu stanu u každého sektoru. Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné. Doporučujeme vám přijít ve 20:00, abyste předešli zbytečným frontám, nepromeškali některé ze zahraničních vystupujících a také měli možnost získat některé věci z limitované edice Devastator Hall merchandise. VSTUP DO AREÁLU BUDE MOŽNÝ POUZE S NASAZENOU ROUŠKOU NA ÚSTECH A NOSU.

Akreditace se otevřou v 19:30 a jsou umístěny stejně tak jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

VSTUPENKY NA MÍSTĚ
Na místě bude dostupných cca 100ks lístků z propadlých rezervací. Cena za vstupenku na místě je 800,-.

SEKTORY
Vzhledem k aktuálním nařízení vlády ČR je nutné areál vnitřních akcí rozdělit na jednotlivé sektory po 500 osobách. Každý sektor má separátní vchod do haly, separátní WC a svou kuřáckou zónu. Páskovací stany, kde za svou vstupenku dostanete pásku pak budou před každým vchodem do sektoru (viz. mapa). Sektor C a D mají tuto pozici společnou. Mezi sektory není možné přecházet. Pokud nemáte sektor zakoupen v předprodeji, bude vám přidělen až na místě.

MAPA 

NOŠENÍ ROUŠEK
Dle vládního nařízení je povinné od 1.9.2020 nosit nasazenou roušku na ústech a nosu na hromadných akcích nad 100 osob. Prosíme o respektování. 

GPS & JAK SE K NÁM DOSTANETE?
Nejrychlejší způsob, jak se dostat na Výstaviště Holešovice je metrem a tramvají. Nejbližší stanice metra je „Nádraží Holešovice“ na lince „C“ (červená). Po vystoupení z metra „Nádraží Holešovice“ nastupte na tramvaj číslo 6, 12, 17 nebo noční spoje 93, 94 a jeďte jednu zastávku směr Výstaviště Holešovice. Po vystoupení na Výstavišti stačí jít cca 200 metrů pěšky areálem výstaviště (mezi Tipsport arenou a Prýmyslovým palácem) až k Malé sportovní hale. Parkování pro auta je možné v areálu Výstaviště za poplatek na celou noc, nebo na smíšených parkovacích zónách v blízké čtvrti.

MERCHANDISE
Limitované množství merchandise s motivem letošní edice Devastator Hall zakoupíte na Merchandise stánku umístěném v koridorech. K dispozici budou trička, mikiny s kapucí, tílka, snapbacky, roušky, brýle a náramky. Pokud zvažujete nákup oblečení a doplňků, nezapomeňte si s sebou vzít dostatečnou hotovost. 

 

PLATBY V AREÁLU
V celém areálu se dá platit pouze v hotovosti – českými korunami i eurem. Eura budou akceptována na pokladně, na barech i merchandise stánku. Kurz EUR na místě je 23 CZK = 1 EUR.

WOOV APPLICATION
I letos jsme pro vás spolu s Woov připravili oficiální aplikaci. V aplikaci si můžete sestavit svůj vlastní lineup, podívat se na mapu areálu nebo sdílet polohu s přáteli. Stáhněte si aplikaci na woov.com/DevastatorHall2020

LOCKERBOXY
Na místě akce bude k dispozici omezené množství Lockerboxů (skříněk) za 150 Kč/noc (+ 100 Kč záloha na klíček).

OBČERSTVENÍ / JÍDLO
Z každého sektoru bude přístup ke dvěma barům. V sortimentu najdete jako každý rok prémiový alkohol. Na místě nebudou stánky s jídlem – nezapomeňte se před akcí pořádně posilnit! 

SLEVY ZTP/P
Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení). 

PRVNÍ POMOC
Na místě bude přítomna zdravotnická služba. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlaste naší ochrance.

VRATNÉ KELÍMKY
Abychom ušetřili životní prostředí o tuny odpadu, opět zavádíme zálohované kelímky. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý. Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené či jinak znehodnocené kelímky nelze vykoupit.

OZVUČENÍ
Devastator Hall bude ozvučena profesionálním audio (PA) systémem od L’Acoustics. Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch.

FOTO A VIDEO
Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

MEET & GREET
Z důvodu preventivních opatření v souvislosti s COVID-19 nebude na letošním Devastator Hall probíhat meet & greet.

KOUŘENÍ
V halách výstaviště v Holešovicích je zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha u haly.

OPUŠTĚNÍ AREÁLU
Po opuštění areálu vstupenka pozbývá platnosti / páska bude odstraněna.

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

  • Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohly ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.
  • Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí.
  • V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.
  • Dbejte na svou osobní hygienu a používejte dezinfekční gely, které budou rozmístěny po areálu

 

 

Scroll to Top