Praktické informace k Devastator Hall 2022

VSTUPENKY NA MÍSTĚ 
Vstupenky budou na místě k dispozici za 850 Kč. Double Power 1+1 vstupenky na místě k dispozici nebudou.

DOUBLE POWER VSTUPENKY
Pokud jste držitelem Double Power 1+1 vstupenky, je nutné se pro vstup do areálu dostavit i s druhou osobou.

START AKCE
Areál akce se otevírá ve 20:00, kdy začíná i hudební produkce a zavírá v 6:00 spolu s ukončením hudební produkce. Vstup do areálu akce je možný od 16 let. Návštěvníci mladší 16 let nebudou do areálu vpuštěni. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

VSTUP & AKREDITACE
Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji se dostaví k tzv. páskovacímu stanu. Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné. Doporučujeme vám přijít ve 20:00, abyste předešli zbytečným frontám a nepromeškali tak některé ze zahraničních vystupujících. Zároveň tím i zvýšíte možnost včas získat oblečení z limitované edice Devastator Hall merchandise.

Akreditace se otevřou v 19:30 a jsou umístěny stejně tak jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

OPUŠTĚNÍ AREÁLU
Po opuštění areálu vstupenka pozbývá platnosti.

SLEVY ZTP/P
Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení).

APLIKACE WOOV
I letos jsme pro vás ve spolupráci s Woow připravili aplikaci, kde naleznete timetable, můžete dostávat upozornění na nadcházející sety a události, podívat se na mapu a najít své přátele. Aplikace je ke stažení na woov.to/devastatorhall22

TIMETABLE

Timetable Devastator Hall 2022

MEET&GREET
Na Devastator Hall 2022 proběhne MEET&GREET s umělci! Přijďte pozdravit a vyfotit se s vašimi Harder Styles hrdiny.

MERCHANDISE
Na akci vás čeká zbrusu nová kolekce merchandise s motivem letošní edice Devastator Hall. Kromě několika doplňků vám představíme nový motiv, který najdete na tričkách, mikinách a crop topech! Novou kolekci budete moct zakoupit v předprodeji přes aplikaci Woov, v Merchandise stánku přímo na akci a poté na našem eshopu store.beatworx.cz. Na stánku s merchandise bude možné platit platební kartou.

LOCKERBOXY A ŠATNA
Na místě akce bude k dispozici omezené množství Lockerboxů (uzamykatelných skříněk) za 150 Kč/noc (+100 Kč vratná záloha na klíček). K dispozici bude také šatna a to za 40 Kč/kus a batoh 60 Kč/kus. 

OBČERSTVENÍ
V areálu najdete dostatek barů s nealko i alko drinky. Na akci bude také stánek GrillFreaks s drobným občerstvením, pro případ, že by Vás během noci přepadl hlad. Na barech je možnost platit platební kartou i v Eurech.

VRATNÉ KELÍMKY
Abychom ušetřili životní prostředí o tuny odpadu, opět zavádíme zálohované kelímky. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý. Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené či jinak znehodnocené kelímky nelze vykoupit.

PRVNÍ POMOC
Na místě bude přítomna zdravotnická služba. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlaste naší ochrance.

HARD & SMART
Na akci se o Vaše party bezpečí bude starat Program Hard and Smart. Jestli je ještě neznáte, tak se za nimi můžete zastavit když budete mít pocit, že už je na vás party moc!
Více informací o programu Hard & Smart  

OZVUČENÍ
Devastator Hall bude ozvučena profesionálním audio (PA) systémem od Funktion-One. Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch. 

FOTO A VIDEO
Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

KOUŘENÍ
V halách výstaviště v Holešovicích je zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha vnitrobloku u chill out zóny a také venkovní zóna v prvním patře. 

GPS & JAK SE K NÁM DOSTANETE?
Výstaviště je umístěno na lince tramvají 6, 12, 17, 93, 94 ve stanici „Výstaviště Holešovice“.  Nejbližší stanice metra jsou „Vltavská“ a „Nádraží Holešovice“ na lince „C“. Po vystoupení z Vltavské jeďte jakoukoliv tramvají na Strossmayerovo náměstí a z něj tramvají 6 nebo 17 do stanice Výstaviště Holešovice. Z Vltavské jezdí též přímý spoj tramvají č. 12. Po vystoupení ze stanice metra „Nádraží Holešovice“ nastupte na tramvaj číslo 6, 12, nebo 93, 94 a jeďte směr Výstaviště Holešovice. Po vystoupení na Výstavišti stačí jít cca 200 metrů pěšky areálem výstaviště až k Malé sportovní hale. Parkování pro auta je možné v areálu Výstaviště za poplatek na celou noc, nebo na smíšených parkovacích zónách v blízké čtvrti.

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ
Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, zbraně, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohly ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. 

V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.

Přejít nahoru