PRAKTICKÉ INFORMACE K DEVASTATOR HALL V PRAZE.

START AKCE & VSTUP
Areál akce se otevírá v 20:00, kdy začíná i hudební produkce. Zavření areálu proběhne spolu s ukončením hudební produkce v 06:00. 

Vstup do areálu akce je možný od 16 let. Návštěvníci mladší 16 let nebudou do areálu vpuštěni. Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení).

Každý návštěvník obdrží po vstupu na festival užitečnou brožurku s časovým rozpisem dj’s a mapkou Devastator Hall areálu. Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji v síti Goout (v kamenné pobočce nebo na internetu jako E-Ticket), se dostaví ke koridorům u vstupu do areálu. Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné. Doporučujeme vám přijít ve 20:00, abyste předešli zbytečným frontám, nepromeškali některé ze zahraničních vystupujících a také měli možnost získat některé věci z limitované edice Devastator Hall merchandise.

Pro urychlení odbavení nedostávají návštěvníci žádnou pásku na ruku.
Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha u haly, kde bude k dispozici také občerstvení a bankomat. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

AKREDITACE,  E-TICKETS
Akreditace se otevřou v 19:30 a jsou umístěny stejně tak jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

PLATBY V AREÁLU
V areálu se dá platit pouze v hotovosti – českými korunami i eurem. Eura budou akceptována na pokladně, na barech, šatně a merchandise stánku. V areálu akce bude umístěn bankomat. 

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ
Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohli ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. V halách výstaviště v Holešovicích je zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.

ŠATNA
Šatna bude k dispozici po levé straně za vstupem do haly. Bude si zde možné uschovat 1ks oblečení za 50 Kč, batoh či jiná zavazadla za 70 Kč. Pro všechny návštěvníky bude k dispozici také omezené množství Locker boxů (skříněk) za 150 Kč/noc (+100 Kč záloha na klíček). Prosíme všechny návštěvníky, aby si své batohy či jiná zavazadla umístili na noc do šatny a neobtěžovali tak ostatní návštěvníky, zároveň předešli ztrátě / poškození věci.

OBČERSTVENÍ
K dispozici budou tři velké bary. V sortimentu najdete jako každý rok prémiový alkohol. Během konání festivalu bude otevřen i jídelní stánek ve venkovní části areálu.

TOALETY
V hale jsou k dispozici keramické záchody umístěné v chodbě za stagí. Venku před halou budou zároveň k dispozici mobilní Toi Toi toalety.

PRVNÍ POMOC
Na místě bude přítomna záchranná služba. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlaste naší ochrance.

OFICIÁLNÍ DEVASTATOR MERCHANDISE
Limitované množství triček s motivem letošní edice Devastator Hall zakoupíte na Merchandise stánku. Pokud zvažujete nákup oblečení a doplňků, nezapomeňte si s sebou vzít dostatečnou hotovost.


ČASOVÝ LINE UP


FESTIVALOVÁ MAPA


MEET & GREET S HLAVNÍMI VYSTUPUJÍCÍMI


VRATNÉ KELÍMKY
Abychom ušetřili životní prostředí o tuny odpadu, opět zavádíme zálohované kelímky. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý. Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené či jinak znehodnocené kelímky nelze vykoupit.

ÚSCHOVNA / LOCKER BOXY
Využijte úschovny, tzv. Locker boxy najdete hned za hlavní vchodem. Možnost pronájmu skříňky s přáteli.

OZVUČENÍ
Devastator Hall Prague bude ozvučena profesionálním audio (PA) systémem od L’Acoustics. Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch.

FOTO A VIDEO
Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

KOUŘENÍ
V halách Výstaviště je zakázáno kouření. Prosíme o jeho respektování.

GPS & JAK SE K NÁM DOSTANETE?
Výstaviště je umístěno na lince tramvají 6, 12, 17, 93, 94 ve stanici „Výstaviště Holešovice“.  Nejbližší stanice metra jsou „Vltavská“ a „Nádraží Holešovice“ na lince „C“. Po vystoupení z Vltavské jeďte jakoukoliv tramvají na Strossmayerovo náměstí a z něj tramvají 6 nebo 17 do stanice Výstaviště Holešovice. Z Vltavské jezdí též přímý spoj tramvají č. 12. Po vystoupení ze stanice metra „Nádraží Holešovice“ nastupte na tramvaj číslo 6, 12, nebo 93, 94 a jeďte směr Výstaviště Holešovice. Po vystoupení na Výstavišti stačí jít cca 200 metrů pěšky areálem výstaviště kolem Průmyslového paláce a po schodech dolů ke Křižíkovým pavilonům. Devastator Hall se koná v pavilonu B. Parkování pro auta je možné v areálu Výstaviště za poplatek na celou noc, nebo na smíšených parkovacích zónách v blízké čtvrti.

GPS: 50.1065221, 14.4298386


Děkujeme vám za podporu a přejeme vám ten nejlepší zážitek na vůbec první Devastator Hall! 

Organizační tým 

Přejít nahoru