Předprodej na Devastator Hall 2022 je spuštěn!

Měsíce dlouhého čekání jsou u konce! Dnešním dnem společně začínáme psát novou kapitolu knihy s názvem Devastator. S radostí oznamujeme, že předprodej na další pokračování nejtvrdší halové akce v Česku byl právě spuštěn! 

Během posledních měsíců, které musely být pro každého fanouška Harder Styles téměř nekonečné, se Devastator potýkal s mnoha nástrahami a hříčkami osudu. Naše posvátné království je však věčné, naše odvaha stavět se problémům čelem je neoddiskutovatelná a naše vůle je nezdolná. A tak do další edice Devastator Hall vkládáme veškerou naší energii – stále máme dobře v paměti, co jsme společně loni v září dokázali a jsme odhodláni posunout letošní edici ještě dále. Protože vy, fanoušci Harder Styles, si to zasloužíte!

Máme obrovskou radost, že vám také můžeme představit prvního headlinera, kterým je Hardstylová superstar z Nizozemska – Hard Driver. Jeden z nejrespektovanějších a nejuznávanějších producentů současnosti a člen hvězdného uskupení The Elite se v České Republice představí poprvé. Hard Driver proslul svým tvrdým, ale zároveň euforickým zvukem a má na svém kontě již 3 sólová alba a více než 75 singlů. Svým přívalem zničujících beatů pravidelně bombarduje nejprestižnější akce Hard taneční scény a letos v září přijede zničit také Devastator Hall!

Hard Driverova česká premiéra proběhne v Září na Devastator Hall!
Hard Driverova česká premiéra proběhne v Září na Devastator Hall!

Už se nemůžeme dočkat, až Vám v průběhu následujících dní postupně odhalíme další zahraniční headlinery. Těšit se můžete na elitní výběr celkem šesti zahraničních hostů, na mladou krev i legendy žánru. Dali jsme si záležet, abychom potěšili opravdu každého fanouška Harder Styles, bez rozdílu.

Zářijová edice Devastator Hall bude speciální ještě z jednoho důvodu. Značka Devastator totiž letos slaví 10 let své existence – a to je o důvod navíc k tomu se společně sejít a oslavit hudbu, kterou všichni tolik milujeme.

Nejlevnější Early Birds vstupenky jsou právě v prodeji za 590 Kč. Pro nejnovější informace sledujte naše sociální sítě a webové stránky – Odpočet do září byl právě zahájen!


KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK UDÁLOST

KOUPIT DEVASTATOR MERCHANDISE

 


 

Přejít nahoru