PŘEDSTAVUJEME TVRDÝ LINEUP DEVASTATOR STAGE

Týden se s týdnem sešel a my pro vás máme další ochutnávku toho, co nás společně 22.listopadu čeká. Kromě Imagination Stage, kterou jsme vám představili minule, se zimní edice Imagination festivalu opět pochlubí i o něco tvrdší Devastator Stagí, zaměřenou především na hudbu žánrů Harder Styles. Právě hudební žánry jako hardstyle, hardcore, frenchcore či uptempo dokáží z člověka vyždímat i ty nejposlednější zbytky energie, která zaplaví kompletně celé Výstaviště v pražských Letňanech. Letos jsme vás opravdu nešetřili. Věříme, že následující výčet zahraničních i domácích hvězd vás donutí se na tuhle noc pořádně připravit, načerpat síly a noc si s námi užít celou. Pojďme na to!


Jako první se na Devastator stage objeví se svým speciálním oldschoolovým setem slovenský DJ UPLIFTER. Ať už patříte k pamětníkům nebo se jen chcete vrátit ke kořenům a počátkům Harder styles, měli byste být na svých místech už od úplného začátku.

Českou scénu bude reprezentovat elitní skupina hardstylových DJs ve speciálním b2b2b, jmenovitě MEJSI vs. CRANE vs. SIXTAS. MEJSI, jakožto jediná žena, bude se svým energickým setem po boku CRANE krotit bláznivá dvojčata v podání SIXTAS. Jak se jim spolupráce podaří zjistíte ještě před vystoupením prvního zahraničního producenta tohoto večera.

Tím je mladý holandský DJ a producent Demi Kanon. Ten bude pokračovat v nastoleném hardstylovém tempu, které si piluje na labelu Scantraxx. Demi Kanon mezi hardstylovou smetánku vytáhla v roce 2015 hardstylová ikona Wildstylez, která si s ním dokonce bok po boku zahrála na Defqonu 1. Dnes už Demi Kanon žádnou pomoc nepotřebuje a skládá společně s takovými jmény jako  třeba Atmozfears.

Následovat nebude nikdo menší než samotní kmotři hardstylu. TNT aka TECHNOBOY & TUNEBOY pamatují ty nejhrubší začátky hudebního žánru. To ale neznamená, že je jejich styl zastaralý. Naopak. Po 20 let objíždí největší světová podia na těch nejexkluzivnějších hudebních festivalech, kde pilují svůj ikonický hardstyle do podoby, kterou můžete znát z jejich nejnovějších vydaných tracků jako Insane, Gung nebo netrpělivě očekávaná kolaborace s Wildstylezem jménem Exist.

„Kašlat na DJ MAG! Tohle je mnohem lepší producent, než jsem já“ řekl několikanásobný vítěz této populární ankety Hardwell o letošním hardstylovém headlinerovi Devastator stage. Setu plného euforického hardstylu se dočkáme od autora hymny pro letošní festival Decibel. Není jím nikdo menší než Atmozfears. Jeho tracky mají miliony zhlédnutí, spolupracuje s těmi největšími hvězdami svého žánru a vy ho s námi poprvé uvidíte v České republice, kde předvede i své nejnovější kousky, na kterých spolupracuje ve společném projektu s producenty Sound Rush.

Čím se budeme dostávat do pozdější fáze večera, budeme postupně přitvrzovat. První vlaštovkou je australský DELETE známý svým extrémním raw hardstylem, velmi populárními VIP edity a brutálními kopáky, co drtí haly po celém světě. Přežije to ta naše?

Právě DELETE nedávno vydal track, na kterém spolupracoval s dalším interpretem, který se záhy na Devastator stage objeví. Deadly Guns. Hardcorový maniak, který s hardcorem často kombinuje prvky metalu, vydal letos nové album s názvem The Chosen Ones, ze kterého určitě nějaké skladby předvede i u nás.

Hardcorová část večera bude mít slavnostní hřeb v podobě samotného krále Angerfista, který se na Imagination festivalu objeví po 4 letech. Maskovaný vrahoun tento rok vytvořil již druhou hymnu pro největší hardcorový festival Dominator.

Večer však zdaleka nekončí. Naopak, zrychlujeme! O 180+ BPM se postará frenchcorový kouzelník SEFA. Holandský mladík je už teď právem považován za ikonu svého žánru. Jeho tracky ve spolupráci s Dr. Peacockem patří mezi nejposlouchanější frenchcorové skladby vůbec. Takové úspěchy ho vynesly až tomu, že mu bylo letos svěřeno čestné místo posledního DJ na největším festivalu harder styles na světě – Defqon 1. Sefa má údajně připravených několik zbrusu nových editů, které na Imagination festivalu odpálí.

S blížícím se závěrem festivalu se můžete těšit na krásku a zvíře aka F.Noize vs. LADY DAMMAGE. TI nám předvedou, jak vypadá kvalitní uptempo. Španělská producentka a Italský undergroundový král svou horkou krev určitě promítnou i do setu na Devastator stage.

Celou Devastator stage na Imagination festivalu 2019 pak budou uzavírat velmi známí čeští producenti HUNGRY BEATS. Domácí stálice a hvězdy, které určitě předchozí zahraniční produkcí nenechají zahanbit, předvedou to nejlepší ze svého repertoáru a zároveň vás donutí dostat ze sebe i tu poslední energii, která vám po celém večeru snad zbyla.

Celým večerem pak bude provádět legendární MC DV8. Jeden z nejlepších světových harder styles MC se na Imagination festival vrací po 3 letech.

Celé hudební peklo (nebo chcete-li nebe) pro vás opět bude nastoleno v PVA Expo. Speciální design stage, laserová a světelná show je samozřejmostí. Pokud ještě nemáte vstupenky, lze je stále zakoupit prostřednictvím prodejní sítě GoOut. Jejich cena 990 Kč + poplatek, která je součástí poslední vlny vstupenek. Nepropásněte tak i tu svou!


KOUPIT VSTUPENKY

PŘIDEJ SE K UDÁLOSTI

 

Přejít nahoru