PRVNÍ DEVASTATOR HALL JE ZA DVEŘMI!

Znáte takový ten vibe, kdy jste na svém oblíbeném interpretovi, který zrovna spustil svůj set? Kolem Vás jen jen parta cizích lidí, které neznáte, ale na tu chvíli, na ten okamžik to jsou Vaši přátelé? Tak kvůli těmhle chvílím nemusí už fanoušci tvrdé elektronické hudby jezdit nikam do zahraničí. Vše potřebné jsme Vám přinesli až před práh. Skvělou akci, skvělé interprety, výborné prostředí na dostupném místě za pár korun. Už za tři týdny se v Praze  Holešovicích rozpoutá peklo s názvem Devastator, kde si na své přijdou všichni milovníci Hardstylu, Frenchcoru i Hardcoru. Už 15.března!


Jedná se o první halovou akci zaměřující se pouze na harder styles u nás. Tvrdé jádro fanoušků pojem Devastator už zná ze zaběhlého festivalu Imagination, kde se hudební styly harder styles ještě dělily o pozornost s DnB. Každým dnem je nás víc a my jsme letos usoudili, že už je naše komunita dost velká, aby měla svůj vlastní festival. Devastator je proto jedinečná možnost k tomu, aby se fanoušci hardstylu, frenchcoru a hardcoru sešli pod jednou střechou.

Pochodeň hardstylu poprvé pozvednou norští blázni Da Tweekaz. Tihle maniaci na svých show nenechají nikoho jen tak stát a dopomáhá jim k tomu i alkoholová atmosféra postřehnutelná zejména v názvech tracků jako Jagermeister, Vodka nebo Tequilla.

Frenchcorovou vlajku ponese Dr.Peacock. Pod pojmem frenchcore si leckdo představí hudbu s minimálně 180bpm, ale nenechte se mást. Hudba v podání tohoto krále dokáže být kolikrát až melancholicky dojemná. Díky klavíru, houslím a případně irských národních písní dokáže vytvořit nezapomenutelnou atmosféru.

Poněkud temnější je naopak hardcorová persona Angerfist, stylizující své alter ego do masky sériových vrahů. Jeho nekompromisní a velmi násilné beaty dokáží potěšit každého, kdo poslouchá hardcore. Pokaždé, když k nám Angerfist zavítá, tak má obrovský úspěch před velmi početným publikem. Jsme si jistí, že tomu bude i tentokrát.

Tihle tři jsou těmi, kteří poprvé ponesou prapory svých hudebních stylů a odstartují tak novou ságu. Ságu, které můžeš být součástí i ty! Pojď s námi vybudovat něco, co u nás nemá obdoby. Něco, co překoná všechny materiální věci. Pojď s námi vytvořit harder styles komunitu! Prostředí pro to už máme. Unikátní design stage, perfektní ozvučení a osvětlení taky.

Dupněme do toho společně a pojďme u nás  rozjet něco, za čím sem budou jezdit lidé z celé Evropy! A třeba ještě z mnohem dál!


VSTUPENKY

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST

 

Přejít nahoru