PRVNÍ SAMOSTATNÁ HARDER STYLES HALA V ČR!

Konečně jsme se dočkali! V pátek 15. března se v pražských Holešovicích rozehraje symfonie těch nejtvrdších druhů elektronické hudby. První halová akce zaměřená na hardstyle, frenchcore a hardcore u nás s názvem Devastator, přivítá hvězdy jako je Dr. Peacock, Da Tweekaz nebo Angerfist. Právě Dr. Peacock představí své nové album s názvem Acid Bomb, které vyšlo v listopadu loňského roku. Výstaviště, jako tradiční hostitel podobných akcí, je připraveno na masu fanoušků těchto stále oblíbenějších hudebních žánrů.

Jednodenní festival, pod záštitou zkušených organizátorů úspěšného Imaginationu, slibuje mimo hudebního zážitku i bary s příznivými cenami či originální design hlavního podia. Samozřejmostí je pak oddělená kuřárna, šatna a obchod s originálním oblečením Devastator festivalu.

Vstupenky můžete koupit prostřednictvím prodejní sítě GoOut, kde si lístek pořídíte za 759 Kč. Pokud se Vám datum 15.března nehodí nebo jen nemáte cestu do Prahy, tak nemusíte zoufat. O měsíc později se Devastator přesouvá z Prahy do Ostravy, kde 12. dubna rozezní Trojhalí Karolina. Line-up na tuto akci však ještě nebyl zveřejněn.

Přidej se do události na Facebooku -> ZDE
Vstupenky k dispozici -> ZDE

Přejít nahoru