Storm Club už brzy ovládne opravdová bouře!

Dokonalá akustika, nadupaný zvuk a vůbec ta nejlepší party atmosféra jaká široko daleko nemá obdoby. To jsou přívlastky, které stručně vystihují místo, jenž si Devastator Takeover zvolil za svou svatyni. Oddaní diehards si už brzy přijdou na své v prostorech pražského Storm Clubu, který je na Harder Styles akce přímo stavěný.

Storm Club je pražskou mekkou Harder Styles akcí už nějaký ten pátek. Po dobu své existence už měl tu čest hostit ve svých prostorech několik desítek club tourů vyhlášených festivalů jako Imagination a Exploration a jména jako Dr. Peacock, Headhunterz, Mad Dog, Miss K8 či Adrenalize. Také se zde pravidelně konají klubové noci pod názvem Rezonance Hardstyle, kde se pravidelně potkávají všichni čestní členové nejenom pražské, ale i celé české hardstylové komunity.

Prostor, který je po kompletní rekonstrukci, je ozvučen špičkovým zvukovým aparátem Funktion One a vybaven tou nejmodernější technikou. Klub tak nepochybně disponuje jedním z nejlepších soundsystému v Praze. Kromě toho Storm Club nabízí prostor pro oddech všech nadšených fanoušků, příjemné barové ceny a v neposlední řadě dostatečně velký komfort pro pořádně užitou červnovou noc na parketu, kterou kromě elity Harder Styles zajistí i maximálně posílená vzduchotechnika v klubu. Naší jedinou strastí tak bude pouze konec akce.

Akce Devastator je proslulá tím, že svým fanouškům pokaždé přináší unikátní Harder Styles zážitek. Proto ani v tomto případě nebude chybět epický stage design vytvořený z kostěné lebky pradávných Vikingů a koster padlých válečníků, kteří naposled vydechli na bojišti parketu a zajistili si tak věčný život v sálech Valhally, kde udatní diehards mohou žít navěky.

Headlinery akce jsou hardstylové duo Sub Zero Project a mladá hardcorová krev Sefa. Dále vystoupí vycházející stoupající hvězda euphoric hardstylu Devin Wild, netradiční uptempo akt GPF – Greazy Puzzy Fuckerz a v neposlední řadě zkušený frenchcorový producent Le Bask s mnoha dalšími, kteří všem naservírují nezapomenutelnou Harder Styles večeři.

Slavnostní Převzetí Stormu do jurisdikce království DEVASTATOR se uskuteční 14. června ve 21:00. Ti, kteří neprokáží své oddání a nadšení k Harder Styles, budou navždy odsouzeni na nekonečné zatracení. Proto vstupenky kupuj na odkazu níže. Kapacita je totiž omezena.


VSTUPENKY

FB EVENT


Přejít nahoru