3 umělci – 3 alba

Za poslední týdny se toho v produkčním životě našich letošních vystupujících umělců událo poměrně hodně. Headlineři vystupující na podzimním Devastator Hall 2022 se činili a hned tři z nich vydali (vydávají) pozoruhodná alba. Pojďte se na to spolu s námi v rychlosti podívat v našem přehledu a nalaďte se tak na vlnu Hardstyle šílenství, do kterého zbývají už jen pouhé 2 měsíce!

Hard Driver – HDNA [Dirty Workz]

Po úspěšném loňském albu ‘Chemistry’ vydal Hard Driver 10. července na belgickém labelu Dirty Workz své čtvrté solo album obsahující svěží spolupráce a podle mnohých vůbec to nejlepší z jeho produkce. Jestliže se v rámci alba ‘Chemistry’ snažil především o zachování silného propojení se svými fanoušky, v rámci ‘HDNA’ mluví o vzájemném genetickém spojení mezi ním/jím, jeho hudbou a posluchači, které pocítil v době společenské izolace. HDNA je zkratka pro Hardstyle DNA, ale v názvu jsou také iniciály Hard Driver (HD). “Je to něco, co nás spojuje a co nás dělá jedinečnými”.

“I když jsme byli příliš dlouho odděleni, vždycky jsme byli geneticky propojeni. Ačkoli se cesta před námi zdá být ještě dlouhá, letos nastal čas reagovat na to, co je hluboce zakořeněno v naší HDNA. Párty jako jeden celek a znovu fyzicky zažít hudbu, která se odráží v našem nitru. Jste připraveni na ‘Embrace The Physical’?”

 

Miss K8 – Eclipse [Masters of Hardcore]

Po hvězdném vystoupení na Defqon.1 obdarovala Miss K8 svět hardcoru svým nejnovějším dílem, dvoudiskovým ohromujícím albem ‘Eclipse’, které vyšlo 8. července na legendárním labelu Masters of Hardcore.

Po dlouhém čekání od jejího debutového alba ‘Magnet’ z roku 2016 nyní přichází na řadu její druhé album se zcela novým, dosud neslyšeným materiálem Miss K8, obsahující vzrušující a nečekané spolupráce se jmény jako Anime, D-Sturb, N-Vitral, Deadly Guns, nebo samozřejmě také Angerfist, doplněné kompilací jejich nedávných hitů.

Miss K8 se rozhodla být co se do velikosti alba extrémně štědrá. Tento megalomanský projekt čítá 35 skladeb – 12 sólových skladeb, 17 spoluprací a 6 remixů, u kterých zaplesá blahem srdce každého fanouška Hardcoru.

 

Rejecta – The Keymaker [Roughstate] 

Nejčerstvější a zároveň právě vydávanou novinkou ze světa Hardstyle je album The Keymaker od holandského Raw specialisty Rejecta. 

Rejecta se rozhodl vydávat své album The Keymaker postupně, první 3 vlaštovky v podobě tracků Set Myself Free, Homicide (v kolaboraci s Act of Rage) a The Keymaker nás ale už teď ujišťují v tom, že se bude jednat o seriózní desku plnou basových detonací, ze kterých se v září Malá Sportovní Hala bude otřásat v základech. Těšíme se! 

 

Všechny novinky naleznete také v našem oficiálním Devastator Hall 2022 playlistu. PLAY IT LOUD! 


🎟️ KOUPIT VSTUPENKY NA DEVASTATOR HALL 2022

📅 FACEBOOK UDÁLOST DEVASTATOR HALL 2022


 

Přejít nahoru