Devastator se v důsledku opatření přesouvá

Tento pátek jsme se měli konečně potkat v našem království Harder Styles, ale bohužel nám to Vládou ČR nebude umožněno. I přesto, že v posledních dnech Ministerstvo zdravotnictví informovalo o tom, že svým novým opatřením vychází vstříc pořadatelům hudebních akcí, udělalo pravý opak. Podle jeho nejnovější vyhlášky totiž musí být všechny akce s kapacitou nad 1.000 výhradně k sezení. V případě nedodržení tohoto nařízení hrozí pořadateli pokuta až 3 miliony korun. V průběhu včerejšího dne ještě probíhala jednání ve snaze toto nové omezení zvrátit, bohužel neúspěšně. 

Bez přehánění máme zlomená srdce. Udělali jsme vše, co bylo v našich silách, abychom Devastator v zítřejším termínu uskutečnili. I přesto, že pro nás splnění všech požadavků vyplývajících z předchozích opatření představovalo obrovské náklady a týdny práce navíc, chtěli jsme dodržet svůj slib a akci pro vás uspořádat. Bohužel nejnovější opatření je pomyslnou poslední kapkou, se kterou už nejsme schopni nic udělat. Asi nikdo z nás si neumí představit Devastator, na kterém všichni sedíme. Naplňuje se tak jedna z pořadatelských nočních můr, kdy přesouváme akci, kterou jsme už začali v Malé sportovní hale stavět. Je to obrovská rána jak ekonomicky, tak psychicky. 

Devastator jsme nuceni přesunout na nové datum 19. března 2021. Budeme jednat se všemi účinkujícími tak, abychom vám brzy mohli potvrdit line up, který si zasloužíte. Vaše vstupenky zůstávají v platnosti na rok 2021. Pokud vám termín nevyhovuje, můžete si požádat o voucher na info@goout.cz s předmětem “Devastator voucher”. V případě jeho nevyužití do 31. října 2021 vám budou automaticky vráceny peníze. Peníze za zakoupené sektory vám budou vráceny automaticky.

Věříme, a prohlášení představitelů Vlády nás v tom opakovaně ujišťují, že v průběhu jara by se již situace měla trvale stabilizovat a veškeré důvody pro omezování hromadných akcí pominout. Věříme tak, že se v březnu sejdeme a užijeme si Devastator tak, jak jsme zvyklí.

Stay strong!

Devastator & Beatworx team 

Kompletní prohlášení vlády ČR naleznete zde.

 

 

Přejít nahoru