Seznam se hlouběji s Harder Styles

Zajímalo vás někdy jak vlastně vzniknul Hardstyle nebo Hardcore? Z jaké země tyto žánry původně pocházejí? Jaká cesta vedla k nejdůležitějším momentům Harder Styles scény? Jestli ano, připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších dokumentů o Hardstylové a Hardcorové scéně, hezky přehledně a pohromadě zde.


Scantraxx – 15 Years of Hardstyle
Jeden z nejstarších a největších Hardstylových labelů Scantraxx dává nahlédnout pod pokličku nejen své historie ale také celého Hardstylu. Průvodcem tohoto dokumentu není nikdo jiný než samotný The Prophet.

Thunderdome Never Dies
Nejdůležitějším milníkem v celé Hardcorové scéně je bezesporu legendární Thunderdome. Tato akce se koná již přes 25 let! Podívejte se jak z malé akce vzniká celosvětový fenomém. Celý dokument vyšel na DVD a pořídit ho můžete zde.

Headhunterz’s Vlogs from Within
V roce 2014 se legendární Headhunterz rozhodl vydat na novou hudební cestu. Chtěl objevít jak nové technické možnosti, tak hlavně sám sebe. V roce 2016 začal mapovat svůj příběh ve speciální sérii vlogů, které postupně vedli k jeho návratu do žánru, který mu náleží. Pokud máte rádi silný příběh a pořádnou dávku emocí, vřele tuto sérii doporučujeme. Vlogy jsou v playlistu řazeny sestupně podle data.

10 years of Dirty Workz

Další z nejstarších a největších Hardstylových labelů Dirty Workz ke svému desátému výročí natočil krátký dokument o vzniku a vývoji jednotlivých umělců. Najdete zde zpovědi od umělců jako Coone, Psyko Punkz, Da Tweekaz a mnoho dalších.

Evolution of Style

Brennan Heart u příležitosti vydání jeho třetího alba Evolution of Style vytvořil nádherný hodinový dokument o jeho hudební cestě a co vše je s ní spojené.

10 years of Noisecontrollers

Bas (dříve Bas & Arjan) známější více jako Noisecontrollers nechává nahlédnout do jeho práce. Pokud vás někdy zajímalo jak vznikají ty největší hity, tento dokument je přesně pro vás.

Angerfist exclusive interview
V roce 2017 král Hardcoru odpověděl na pár otázek ohledně jeho začátků. Zároveň v pěti minutách dává i rady pro všechny začínající producenty.

Endymion On the Road to Make Some Noise
Předtím, než se plně začali věnovat Raw Hardstylu, Endymion byli dlouhá léta součástí Hardcorové scény. Podívejte se na jejich rok 2012 v hodinovém dokumentu o životu umělců.

This is Hardcore

V roce 2012 se spojily největší síly tehdejší Hardcorové scény aby dodali žánru novou krev. Společné úsilí umělců jako Mad Dog, AniMe, Neophyte, The Sickest Squad, Evil Activities, Tha Playah a mnoha dalších přineslo 2 alba narvané Hardcorovými hity. O tom, jak tyto alba vznikali a jaká cesta k nim vedla se můžete dozvědět v tomto hodinovém dokumentu.

Přejít nahoru