Oznamujeme první headlinery Devastator Hall 2023!

Die-Hards, již v březnu se opět společně sejdeme na dalším pokračování první české halové harder styles akce Devastator Hall! Po několika bouřlivých letech se vracíme k původnímu březnovému termínu. Výstaviště Holešovice pro další edici Devastator Hall vyměníme za lokalitu Pražské tržnice, konkrétně industriální Halu 13 a už se nemůžeme dočkat, až v ní společně s vámi pořádně zatopíme pod kotlem. Pojďme se společně podívat na dosud oznámené zahraniční headlinery!

PHUTURE NOIZE

Euphoric hardstyle je základním stavebním kamenem každé hardstylové akce a ani zde vás neochudíme o příval emocí a energie s ním spojených. Phuture Noize do rozsáhlého světa hardstylu přináší čerstvé a jedinečné hudební příběhy, které strhávají davy fanoušků po celém světě. Jeden z aktuálně nejvýraznějších průkopníků tohoto žánru se letos představí i na Devastator Hall a je připraven si podmanit oddané české publikum.

 

ACT OF RAGE

Vystoupení fenomenálního raw hardstylového producenta s širokým arzenálem ostrých tracků po boku zvučných jmen jako Rejecta, E-Force, N-Vitral, Cryex, Digital Punk nebo Killshot můžeme rozhodně zařadit mezi ty nejočekávanější na další edici Devastator Hall. V roce 2019 Act Of Rage ovládl ostravské Trojhalí, nyní se po čtyřech letech vrací zpátky do Česka, aby vzal útokem Prahu a svými ohnivými beaty rozpálil Halu 13!

 

BILLX

Francouzský klenot na poli Hard Dance music, experimentátor, hudební pionýr a génius. Jeho současná tvorba a kolaborace se jmény jako Dr. Peacock, Sefa, Mat Weasel Busters, D-Frek, Vandal, Floxytek a dalšímí přesahuje škatulky žánrů. Hardtek, Hardcore, Frenchcore – nic z toho mu není cizí. Jako vždy se můžete těšit na nadupanou show plnou nejtvrdších kicků, chytlavých melodií a nekonečné energie – tak, jak to umí jenom Billx.

 

DRS

Neúprosný belgický die-hard se premiérově představí v Česku, a to v době, kdy si jeho nedávno vydané album Made In Hell podmaňuje šílený svět uptempo hardcoru. Vražedné tempo jeho vystoupení na největších hardcorových akcích jako Dominator, Masters of Hardcore, Harmony of Hardcore a mnoha dalších dává zabrat i zkušeným vyznavačům tohoto subžánru. Jeho produkce je ukázkou tvrdosti, brutality a neúprosnosti a my se již nemůžeme dočkat, až se v plné síle představí i v Hale 13 a roztrhá crowd na cucky. Budete u toho?

 

Tito čtyři jezdci apokalypsy se v březnu postarají o hlavní náplň programu a je nám jasné, že společně s vámi vykouzlí v Hale 13 bouřlivou a nezapomenutelnou atmosféru! Další vystupující budeme oznamovat v průběhu ledna. Vstupenky na Devastator Hall 2023 jsou v prodeji a seženete je na našem webu nebo v síti GoOut ✊

 


🎟️ KOUPIT VSTUPENKY

📅 FACEBOOK UDÁLOST


 

Přejít nahoru