PRAKTICKÉ INFORMACE K DEVASTATOR HALL 2023

VSTUPENKY NA MÍSTĚ
Lístky bude možné zakoupit na místě za 900 CZK. Na místě bude k dispozici i dostatečný počet lockerboxů za 250 CZK.

START AKCE
Areál akce se otevírá ve 21:00, kdy začíná i hudební produkce a zavírá v 5:00 spolu s ukončením hudební produkce. Vstup do areálu akce je možný od 18 let. Návštěvníci mladší 18 let nebudou do areálu vpuštěni. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

VSTUP & AKREDITACE
Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji se dostaví rovnou ke vstupu do areálu. Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné. Doporučujeme vám přijít před 21:00, abyste předešli zbytečným frontám a nepromeškali tak některé ze zahraničních vystupujících. 

Akreditace se otevřou v 20:30 a jsou umístěny stejně tak jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

OPUŠTĚNÍ AREÁLU
Po opuštění areálu vstupenka pozbývá platnosti.

LOCKERBOXY A ŠATNA
Na místě bude k dispozici dostatečný počet lockerboxů za 250 CZK / 11 EUR + 100 CZK záloha za klíček. Kapacita jednoho lockerboxu jsou zhruba 4 bundy nebo 3 bundy a jeden batoh. Lze se tak na koupi lockerboxu složit s kamarády. Šatna nebude na místě k dispozici.

SLEVY ZTP/P
Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení).

PLATBY V AREÁLU
V celém areálu se dá platit jak v hotovosti – českými korunami i eurem, tak i kartou.

MAPA AREÁLU

TIMETABLE

MEET & GREET
Meet & Greet na Devastator Hall 2023 neproběhne. 

MERCHANDISE
Na akci můžete zakoupit oficiální merchandise Devastator a to přímo v Merchandise stánku. V prodeji budou trička, mikiny, crop topy a řada doplňků. Ikonický merch můžete zakoupit i nyní na našem eshopu store.beatworx.cz.

OBČERSTVENÍ
V areálu najdete dostatek barů s nealko i alko drinky. Na akci bude také stánek s drobným občerstvením, pro případ, že by vás během noci přepadl hlad.

VRATNÉ KELÍMKY
Abychom ušetřili životní prostředí o tuny odpadu, opět zavádíme zálohované kelímky. Záloha na jeden kelímek bude 70 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý. Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené či jinak znehodnocené kelímky nelze vykoupit.

PRVNÍ POMOC
Na místě bude přítomna zdravotnická služba. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlaste naší ochrance.

HARD & SMART
Na akci se o Vaše party bezpečí bude starat Program Hard and Smart. Jestli je ještě neznáte, tak se za nimi můžete zastavit když budete mít pocit, že už je na vás party moc!
Více informací o programu Hard & Smart  

OZVUČENÍ
Devastator Hall bude ozvučena profesionálním audio (PA) systémem od Funktion-One. Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch. 

FOTO A VIDEO
Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

KOUŘENÍ
V Hale 13 platí přísný zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena dostatečně velká venkovní plocha.

GPS & JAK SE K NÁM DOSTANETE?
Další ročník Devastator Hall 2023 se odehraje v industriální Hale 13 na Holešovické tržnici. Lokalita se nachází v centru Prahy, díky tomu je Devastator Hall 2023 skvěle dostupný pro všechny pražské i mimopražské fanoušky.

V okolí se nachází mnoho zastávek – TRAM Holešovická tržnice, Metro “C” Vltavská (obojí cca 5 minut chůze). 

Kliknutím na tento odkaz se vám otevře mapa s trasou až na místo akce.

PARKOVÁNÍ
Non-stop parkoviště v areálu nabízí 400 venkovních parkovacích míst s možností vjezdu z ulic Jateční a Komunardů. 1 hodina parkování je zdarma. Každá další započatá hodina 50 Kč/hod vč.DPH

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ
Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, zbraně, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohly ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. 

V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.

 

 

Přejít nahoru