Přečtěte si o místě konání následující edice Devastator Hall

Za roky své existence se značka Devastator podívala již do několika lokací v Česku: první Devastator Hall se konal v Křižíkově pavilonu na Výstavišti Holešovice, následně jsme zavítali do Ostravy, kde proběhl Devastator Hall v Trojhalí Karolina, nebo kde jsme několik let hostili harder styles stage na festivalu Beats For Love. Poslední 2 edice jsme s Devastatorem ovládnuli Malou Sportovní Halu. Nyní nastal čas na změnu. Poprvé zavítáme do prostor industriální Haly 13 v Holešovické tržnici! Pojďme se společně blíže podívat na to, co vás na místě čeká.

Halu 13 najdete v areálu Pražské tržnice v Holešovicích. Lokalita je skvěle dostupná díky zastávkám metra a tramvají v její blízkosti. Nejbližší zastávky MHD jsou Vltavská (Metro C / červená linka) nebo Holešovická tržnice (TRAM 1, 12, 14, 25). Na mapě níže vidíte vyznačenou trasu ze stanice metra Vltavská. Pokud kliknete na tento odkaz, otevře se vám trasa do Haly 13 přímo z vaší aktuální pozice.

Plocha haly včetně přilehlých prostorů je přibližně 1 000 m2, areál tak pojme pohodlně zhruba 1 100 návštěvníků. Celá hala má 65 metrů na délku, avšak její šířka činí pouze 13 metrů – to znamená, že pěkně horko bude nejen u nášlapů. Právě neobvyklé proporce činí tento prostor tak unikátní a s jistotou můžeme říci, že harder styles událost v podobné venue zde v Česku dosud neproběhla.

O kvalitní ozvučení se postará již dobře známý systém Funktion-One. Ten bude právě z důvodu délky haly segmentovaný na několik částí, aby byl zvukový dojem co nejlepší. Připravujeme také zbrusu nový stage design, vytvořený pouze pro tuto edici Devastator Hall, který poodhalí směr, jakým se bude příběh značky Devastator v následujících letech ubírat.

Na venue pro vás připravujeme venkovní zónu pro kouření, ve spolupráci s Hard & Smart naleznete v prostorech haly vnitřní chill-out zónu a těšit se můžete samozřejmě na několik bohatě zásobených barů s širokou nabídkou alkoholu, alkoholických drinků a nealka. Pokud by vám během akce docházela energie, můžete se posilnit u stánku s občerstvením, kde naleznete i vege nabídku jídel. Na místě bude také možnost zakoupit merchandise z oficiální kolekce Devastator. Merch stánek naleznete uvnitř haly. Mapu lokace zveřejníme v týdnu před eventem.

Na místě nebude k dispozici šatna. Pro uložení vašich osobních věcí (oblečení, batohů atp.) prosím využijte možnost pronájmu lockerboxu. Lockery můžete zakoupit pohodlně v předprodeji již nyní. 

Brány Haly 13 se otevírají již 17. března. Soldiers, jste připraveni? Poslední vlna vstupenek je nyní v prodeji, pokud stále váháte s nákupem, pomalu nastává nejvyšší čas. ✊


🎟️ KOUPIT VSTUPENKY

📅 FACEBOOK UDÁLOST


 

 

Přejít nahoru