TOP 5 nejlepších tracků od Hard Drivera

Protože věříme, že za člověka vždy nejlépe promlouvají jeho činy, je na čase si představit to nejlepší ze sólové diskografie prvního headlinera letošní edice Devastator Hall. V první části této nové pravidelné rubriky jsme pro Vás vybrali 5 nejlepších tracků od Hard Drivera!

#5 – THE COLD ANGEL [2012]

Začínáme naprostou klasikou! Track ze stejnojmenného EP je jedním z prvních Hard Driverových releasů při jehož poslechu na vás okamžitě dýchne nostalgie dob minulých. Věřili byste, že tento track letos oslaví už 10 let?

 

#4 – CHEMICAL REACTION feat. Nolz [2021]

Chemická reakce, jako když se smíchá propan s butanem – tak nějak by se dala popsat syntéza tvrdých kicků a naštvaného hlasu MC Nolze! Tento loňský release bychom v periodické tabulce Harder Styles rozhodně zařadili mezi těžké prvky. Dočkáme se jí v září živě přímo na místě činu?

My veins are burning, my feet are yearning
I feel like dancing till the clock hits morning
Give me a beat and I’m ready for action
Let us collide like a chemical reaction!

#3 – BASS DROPS [2014]

Tento legendární Hard Driverův track z roku 2014 je druhým nejstarším v našem skromném žebříčku. Je to jedna z těch skladeb, u které opravdu není třeba vést sáhodlouhé diskuze o příhodnosti jejího názvu – zkrátka a dobře, pokud jej v září na Devastatoru Maestro HD dropne, budeme se modlit, aby s ním nedropnula i celá Sportovka. 💣

 

#2 – DOWN IN FLAMES feat. MERYLL [2022]

Druhé místo si podle nás zaslouží novinka z dílny HD, na kterou si přizval zpěvačku MERYLL. Tato bomba začala ihned po svém vydání dobývat Spotify playlisty Hardstylových fanoušků po celém světě a zároveň definuje Hard Driverův aktuální sound. Uslyšíme ji také v září?

 

#1 – YOUNG BIRDS [2019]

Skladba z roku 2019, jejíž jádro přitom sahá až hluboko do historie – její vokál totiž vychází ze staré Britské lidové písně. Hard Driver nechal tento vokál přezpívat, vytvořil k němu euforický hudební doprovod a banger byl na světě. Původní vokální verze skladby přitom v době vydání nebyla pro ostříleného ravera žádnou velkou neznámou – dává vzpomenout na časy Melbourne shufflu (Patrick Bunton – Young Birds, 2006) a dokonce na zlatou éru Gabberu (DJ Weirdo & Dr. Phil Omanski ‎– Young Birds, 1996). Je to však právě spojení hypnotizujícího vokálu, symfonické melodie a nálože typických Hard Driverových kicků, které dělají z každého poslechu této písně povznášející zážitek.

 


🎟️ KOUPIT VSTUPENKY NA DEVASTATOR HALL 2022

📅 FACEBOOK UDÁLOST DEVASTATOR HALL 2022

👕 KOUPIT DEVASTATOR MERCHANDISE


 

 

Přejít nahoru