BRÁNY BURÁCÍ, DEVASTATOR JE TÉMĚŘ TADY!

Už 16.září se v Malé Sportovní Hale v Pražských Holešovicích opět po roce otevřou brány Devastator Hall, první české Harder Styles halovky. V průběhu večera se představí elitní šestice zahraničních producentů, nejlepší československý support a podzim nabitý Harder Styles eventy tak může naplno začít!

V rámci našeho skromného 10. výročí existence značky Devastator jsme si pro vás připravili svižnou dávku její historie s malým nahlédnutím na to, co na vás na této výjimečné edici čeká! 

HISTORIE ZNAČKY DEVASTATOR

Píše se rok 2012 a značka Devastator vzniká se ambicí profilovat se jako lídr v žánru elektronické hudby Hardcore, ke kterému se časem připojili i žánry Crossbreed a Hard Techno. Osudovým se však pro Devastator stal Hardstyle, který si rovněž vzal pod svá křídla čímž uzavřel kruh a napevno tak definoval a dal za vznik silnému jednotnému hnutí, jehož zástupci napříč styly fungují ve vzájemné symbióze.

Počátečním a stěžejním záměrem celé myšlenky bylo od začátku projektu hostit v České republice to nejlepší, co může světová kuchyně Harder Styles scény nabídnout. A jak šel čas, Devastator stage v průběhu let skutečně poctila svým vystoupením, troufneme si říct, snad kompletně celá smetánka. 

Art of Fighters – Angerfist – Mad Dog – Zatox – Noisecontrollers – D-Block & S-te-Fan – Brennan Heart – Dr. Peacock – Da Tweekaz – Ran-D – Miss K8 – Korsakoff – Sefa – Neophyte – Phuture Noize – AniMe – Ophidian – Sickest Squad – Delete. – F.Noize – Noize Suppressor – Destructive Tendencies – Headhunterz – Gunz for Hire – Sound Rush – Coone – D-Sturb a mnoho dalších…

Láska a vášeň k Harder Styles Devastator nikdy neopustila a je stále základním kamenem jeho úspěchu, navzdory všemožným hříčkám osudu. Díky tomu se Devastator během několika málo let vyvinul z klubové akce do své současné podoby, která má mnoho různých tváří. Můžete tak potkat Devastator stage, která je dlouholetou součástí Imagination Festivalu a pomáhá představovat náš styl dalším a dalším fanouškům. V roce 2019 jsme se odhodlali osamostatnit a dokázat všem nevěřícím, že je nás více, než kdy kdo čekal, prostřednictvím naší vlastní halové akce Devastator Hall. Letos nás čeká její čtvrtá edice, a to vše jen díky stěžejní vášni, nadšení a neutuchající podpoře vás, našich věrných Die-Hards! Děkujeme, že jste stále s námi. ✊

 

POHLÉDNĚTE DO OČÍ SVÉHO KRÁLE

“Brány se otevřely a já vstupuji do našich síní. Energii, která postupně začíná proudit mým tělem již dobře znám, přesto je dnes něco jinak. Dvě upřené oči, ve kterých lze spatřit kus pekla, mě pozorují přes celý dancefloor. Tvář ostříleného bojovníka zahalená plameny, ze které sálá touha po osvobození, tvoří oltář našeho chrámu.

Nemám strach, ba naopak – tomu pocitu se poddávám zcela dobrovolně. Vyslyšel jsem jeho volání a teď jsem tady. Stojím před vládcem našeho království. Před strážcem našeho poslání. Stojím před našim Králem.

Jeho vlivu nelze odolat. Ruku svírám v pěst a zvedám ji nad svou hlavu, vysoko do vzduchu, neb tím mu vzdávám hold. Spolu s každým mým bratrem a sestrou v sále, od první linie až po zadní řady… a tím jsme v tento okamžik všichni propojeni.”

Na Devastator Hall 2022 bude představený nový, unikátní stage design, na kterém od ledna pracoval náš tým. V jeho středu bude stát více, než 5 metrů vysoká a 4 metry široká dekorace, přezdívaná “King”, kterou jste již mohli spatřit na plakátech. Má ztělesňovat vládce našeho Harder Styles království a drsnou krásu našeho žánru. Jedná se o na míru vytvořenou skulpturu, která bude následující halovou sezonu 2022/23 provázet všechny Devastator eventy a bude středobodem našich nadcházejících shows. 

 

DEVASTUJÍCÍ LINEUP? JMÉNA VYSTUPUJÍCÍCH MLUVÍ ZA VŠE.

Hlavním tahákem večera jsou bezesporu vystoupení bohyně hardcoru MISS K8 a člena hvězdného uskupení The Elite HARD DRIVERa. Kráska z Ukrajiny se do Česka vrátí po dlouhých čtyřech letech, Hard Driver se po ochutnávce na letošních Beats For Love bude moci konečně představit také publiku ve hlavním městě. Obě legendy Harder Styles v posledních týdnech vydaly nová alba, mají za sebou neskutečná vystoupení na letních festivalech a my se už nemůžeme dočkat, až je uslyšíme naživo i u nás, v Česku!

Pestrý zbytek lineupu zaručuje, že Die Hards ze všech koutů republiky se rozhodně nudit nebudou. V průběhu večera se totiž představí maskovaný hardcorový šílenec D-FENCE, mladá krev s charakteristickým zvukem na poli hardstylu DEVIN WILD, Raw Hardstylový producent REJECTA, který taktéž přicestuje s novým albem The Keymaker, a v neposlední řadě také hlava End Of Line Recordings WARFACE, pro kterého se bude jednat o dlouho očekávanou Českou premiéru. Samozřejmostí je také kvalitní tuzemský support ve složení HUNGRY BEATS, MEJSI, SIXTAS a CALDARO.

 


🎟️ KOUPIT VSTUPENKY

📅 FACEBOOK UDÁLOST

📖 PRAKTICKÉ INFORMACE K DEVASTATOR HALL 2022


 

Devastator Hall 2022

 

Přejít nahoru